هرچه همدلی ها و همگرایی ها قوت بگیرد شاهد استمرار نظام جمهوری اسلامی خواهیم بودبندرترکمن-ترکمن نیوز-  فرماندار ترکمن ضمن تبریک دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: هرچه همدلی ها و همگرایی ها قوت بگیرد شاهد استمرار نظام جمهوری اسلامی خواهیم بود و در این راستا، برنامه های متعددی در شهرستان اجار شده و درحال اجراست.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛  الیاس هیوه چی پنجشنبه ۱۸ بهمن همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر و به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در جشن پیروزی انقلاب اسلامی که در محل بیمارستان امام خمینی (ره) بندرترکمن برگزار شد با اشاره به این که حوزه بهداشت و درمان خروجی مشخص و ملموسی برای مردم دارد، تصریح کرد: در طی چهل سال پیروزی انقلاب اسلامی، در راستای رضایتمندی مردم، اقدامات و رشد و پیشرفت چشمگیری در حوزه بهداشت اتفاق افتاده است.
فرماندار گفت: امیدواریم در روز ۲۲ بهمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با حضور پرشور خود به جهانیان ثابت کنیم که از کشور و رهبر خود دفاع می کنیم.
وی افزود: در سال های اولیه انقلاب دشمن با توپ و تانک به دنبال نابودی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی بود و به نتیجه نرسید بنابراین جنگ خود را به میدان اقتصادی و فرهنگی آورد اما دوباره با مدیریت و رهبری مقام معظم رهبری و پشتیبانی مردم با شکست مواجه شد.
هیوه چی گفت: انقلاب اسلامی ایران اکنون به پختگی رسیده است و با پشتیبانی و حمایت های مردم استمرار خواهد داشت و دشمنان با تمام توان خود نیز نمی توانند و هرگز نخواهند توانست با این مردم مقابله کنند.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۴۸

۲۰ بهمن ۱۳۹۷

کد خبر :

45134

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک