هدف اصلی از قربانی کردن، بنده خالص برای خدا بودن است/بازسازی ۳ مرکز فرهنگی در آق قلا و گمیشانتورکمن نیوز:  استاندار گلستان با اشاره به دستور قربانی کردن فرزند از سوی خداوند به حضرت ابراهیم، تصریح کرد: اصل و اساس در این دستور، قربانی کردن نبود بلکه هدف اصلی آن بنده خالص خدا بودن است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   هادی حق شناس، امروز دوشنبه در جمع نمازگزاران عید سعید قربان در عیدگاه شهر آق قلا، اظهار کرد:  آموزه های متعددی در این حکایات نهفته است و همه ما برای عاقبت به خیر شدن باید تلاش کنیم از این آموزه ها درس بگیرم و خطاهای گذشتگان را تکرار نکنیم.

وی سیل اخیر را نیز یک آزمون و امتحان برای مردم ترکمن دانست و اظهار کرد: ترکمن ها در ادوار مختلف و دفاع مقدس همواره همپای سایر مردم ایران بوده اند و در نزد خدا عزیز شدند و سیل اخیر اگرچه تخریب به همراه داشت، اما شما حضور همه مردم ایران را در کنار خود دیدید.
حق شناس گفت: سه مرکز فرهنگی در سیل اخیر در گمیشان و آق قلا آسیب دید که بیمه اتکای امین کشور با هزینه ۳۰۰ میلیون تومان آن را بازسازی می‌کند.
وی افزود: در سیل اخیر بخش‌های مختلفی از جمله مدارس، مراکز فرهنگی، بنا‌ها و واحد‌های مسکونی خسارت دیدند که جبران بخشی از آن‌ها را دولت متقبل شده است، اما از مردم و خیران انتظار داریم که به کمک دولت بیایند تا بازسازی‌ها شتاب گیرد.
استاندار گلستان در پایان خاطرنشان کرد: قول می دهیم با کمک مردم و دولت همه خسارات سیل در این شهرستانها را جبران کرده و از وقوع چنین حوادثی نیز پیشگیری کنیم.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۱۴

۲۱ مرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

59473

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک