استاندار گلستان:

گلستان حق شناسی 300x198 - هتل و اقامتگاه مناسب باعث جذب گردشگر در گنبدکاووس می‌شود+عکستورکمن نیوز استاندار گلستان با اشاره به ظرفیت های شهرستان گنبدکاووس همچون برج قابوس و شهر تاریخی جرجان گفت: هتل ها و اقامتگاه مناسب در این شهر می تواند موجب جذب گردشگر و رونق اقتصاد گردشگری شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هادی حق شناس صبح امروز شنبه ۲۶ بهمن در آیین گلنک زنی بزرگترین مجتمع اقامتی، تجاری، گردشگری و تالار پذیرایی شمال شرق کشور در گنبدکاووس ضمن تقدیر از سرمایه گذار بخش خصوصی این پروژه تصریح کرد: هتل نمادی از گردشگری است و می تواند زنجیره کاملی را در مسیر افزایش اشتغال و رونق اقتصادی فراهم آورد.

وی افزود: وجود اقلیم های متفاوت و تنوع قومیتی منحصر به فرد استان در راستای جذب گردشگر بسیار ارزشمند است و باید با توسعه زیرساخت ها و هتل ها و اقامتگاه های در خور شان زمینه حضور گردشگران داخلی و خارجی را فراهم کنیم.

حق‌شناس ادامه داد: سکونت اقوام مختلف که موجب نام‌گذاری این استان به نگارستان اقوام شده در کنار داشتن دریا، دشت و کوه و همچنین میراث تاریخی گنبدقابوس با بیش از هزار سال قدمت، همگی از مزیت‌های قابل توجه استان در بحث گردشگری است.

وی تصریح کرد: برای تسریع احداث این مجموعه بزرگ، بنده قول می‌دهم که تا ۸۰ درصد هزینه اجرایی این طرح را تسهیلات پرداخت نمایم و همه مسوولان استانی و شهرستانی بایستی در کنار سرمایه‌گذار برای تکمیل این مجموعه باشند.

شهرکی با ترکمن نیوز 300x198 - هتل و اقامتگاه مناسب باعث جذب گردشگر در گنبدکاووس می‌شود+عکسحاج محمد شهرکی سرمایه‌گذار ساخت این مجموعه نیز در این مراسم گفت: در صورت صدور مجوزهای لازم و همراهی ازسوی مسوولان، مرحله نخست این طرح را ظرف یکسال آینده آماده بهره‌برداری خواهم کرد.

لازم به ذکر است: آغاز عملیات اجرایی بزرگترین مجتمع اقامتی، تجاری، گردشگری و تالار پذیرایی شمال شرق کشور با سرمایه گذاری ۲۶۰ میلیارد تومانی بخش خصوصی در شهرستان گنبد کاووس انجام شد.

این مجموعه تفریحی توریستی در زمینی با وسعت تقریبی ۴ هکتار و با سرمایه گذاری خیر کشوری جناب آقای محمد شهرکی در ورودی گنبدکاووس و ابتدای دریاچه مصنوعی ساخته خواهد شد.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۰۰

۲۶ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

69777

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک