هتل ورزش گلستان تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد اخبار استانی – ترکمن نیوز- استاندار گلستان گفت: هتل ورزش این استان تا پایان امسال احداث و به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، سیدمناف هاشمی اظهارداشت: ۴۰ پروژه ورزشی در استان گلستان وجود دارد که می توانست در سال‌های گذشته اجرای آن‌ها شروع و یا به اتمام برسد.

وی افزود: در حال حاضر ۲۰ پروژه ورزشی به مناقصه گذاشته شده و اقدامات دیگر برای اجرای آنها در دست پیگیری است.

استاندار با بیان اینکه ورزش می تواند زمینه ساز افزایش امید و نشاط اجتماعی در جامعه باشد، خاطرنشان کرد: تا پایان امسال ۷ برنامه ورزشی برای شادابی اجتماعی در استان پیش‌بینی شده که در قالب بین المللی و ملی برگزار می‌شود که مسابقات وشوو جام پارس در همین راستا برگزار شد.

وی یکی از پروژه های مهم ورزشی در استان را که سال ها ناتمام باقی مانده است را هتل ورزش برشمرد و گفت: این پروژه در زمین ۷۰۰ متری آغاز شد اما تأمین اعتبار آن صورت نگرفته بود. با پیگیری‌هایی که داشتیم امیدواریم این پروژه پایان امسال تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

هاشمی در ادامه به موضوع اشتغال جوانان اشاره کرد و افزود: هیچ موضوعی مهم‌تر و اولویت‌دارتر از اشتغال جوانان نیست و باید موانع موجود را برطرف کنیم.

وی بیان داشت: باید در رفع موانع تولید، گردشگری، اشتغال روستایی، رونق بخش صنعت، معدن و تجارت کارهای زیادی انجام دهیم تا بتوانیم موضوع اشتغال را نهایی کنیم.

استاندار با بیان اینکه ۱۰ درصد اعتبارات اشتغالزایی تاکنون به استان اختصاص یافته است، گفت: ۱۶۲ میلیارد تومان تسهیلات در استان جذب شده و توسط بانک‌های عامل در حال توزیع بین متقاضیان است.

گرد آوری : گروه خبری ترکمن نیوز

http://turkmensnews.com

منبع : tasnimnews

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۲۸

۰۷ تیر ۱۳۹۷

کد خبر :

25646

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک