استاندار گلستان درنشست صمیمی با جامعه ورزش و جوانان استان:

هتل المپیک گلستان تا پایان سال جاری افتتاح خواهد شداخبار استانی- ترکمن نیوز- استاندار گلستان با بیان اینکه هتل المپیک گلستان تا پایان سال جاری افتتاح خواهد شد، گفت: ورزش در بسیاری از کشورها زمینه سرمایه گذاری شده است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از استانداری گلستان، سید مناف هاشمی در نشست صمیمی با جامعه ورزش و جوانان استان اظهار کرد: ورزش درمشارکت، شادابی و نشاط جامعه نقش موثری دارد.
وی با اشاره به اینکه دربعضی از کشورها ورزش همگانی جزئی از زندگی روزانه آنهاست، افزود: با توجه به حضور قومیتهای مختلف، ظرفیتهای خوبی در استان در همه رشته ها وجود دارد.
استاندار گلستان با توجه به اینکه کشتی استان یکی از رشته های خوب و مدال آور است که مغفول مانده یادآور شد: یکی از خواسته های من از متولیان ورزش، فعال کردن رشته کشتی استان است.
وی اظهار کرد: گلستان در سوارکاری، کبدی و شطرنج جایگاه خوبی در کشور دارد و در بخش والیبال و بسکتبال نیز باید این موفقیت‌ها بیشتر شود.
وی با اشاره به اینکه گلستان نسبت به چهار سال گذشته در اعزام تیم های ورزشی به بازیهای آسیایی رشد خوبی داشته است، تصریح کرد: حوزه قهرمانی و کسب مدال ملی و بین‌المللی افتخار و غرور مردم هر کشوری است و باید به این امر ببالیم و از آن حمایت کنیم.
هاشمی با اشاره به اینکه روند رشد ورزش استان بسیار خوب بوده اما ظرفیت ورزش استان بسیار بالاتر است، افزود: معافیت‌های مالیاتی حامیان ورزش، آرزوی جامعه ورزش است اما به خوبی از این قانون در کشور استفاده نمی‌شود.
دکتر هاشمی با بیان اینکه حوزه ورزش در یکسال گذشته ارتقای خوبی داشته است، خاطر نشان کرد: این تلاش هایی که امروز انجام شده قسمتی از عقب ماندگی های گذشته را جبران خواهد کرد.
دکتر هاشمی در ادامه به پروژه سالن ورزشی ۶ هزارنفری استان اشاره و خاطر نشان کرد: این پروژه را شخصا پیگری و با وزیر دیدار خواهم کرد.
همچنین مدیرکل ورزش وجوانان استان در این نشست ضمن تشکر از حمایتهای استاندار از ورزش گلستان، گفت: برگزاری المپیاد های ورزشی استان باعث بروز استعداد های نهفته شهرها و روستا می شود.
بهمن طیبی افزود: برای اجرای ۷ رویداد بین المللی در استان برنامه ریزی شده بود که سه رویداد آن شامل بسکتبال غرب آسیا، والیبال ساحلی و وشو برگزار شده و لازم است دستگاههای اجرایی استان از مسابقات باقی مانده نیز مثل قبل حمایت کامل را داشته باشند.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۲۵

۰۵ آبان ۱۳۹۷

کد خبر :

38682

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک