نیکوکاران استان گلستان 12میلیارد ریال به جشن عاطفه ها اهداکردنداخبار استانی- ترکمن نیوز- معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان گفت: با برگزاری جشن عاطفه ها در آستانه سال تحصیلی، نیکوکاران استان ۱۲ میلیارد ریال به صورت نقدی و نوشت افزار به دانش آموزان نیازمند اهدا کردند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، علی حسنی در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار داشت: جشن عاطفه ها طی روزهای ۱۵ و ۱۶ شهریور در استان برگزار شد.
به گفته وی، برای جمع آوری این کمک ها ۴۰ پایگاه نیکوکاری و ۱۹ پایگاه در محل های برگزاری نمازجمعه دایر و ۱۹ دفتر کمیته امداد نیز فعال بود.
وی با بیان این که جمع آوری کمک های نیکوکاران به جشن عاطفه تا ۱۱ مهر ادامه دارد، گفت: خیراندیشان می توانند حضوری به پایگاه های نیکوکاری و کمیته امداد در نقاط مختلف استان مراجعه و یا از طریق سامانه اقدام کنند.
در این پیوند نیکوکاران می توانند از طریق سامانه #۰۱۷*۸۸۷۷*، شماره حساب ۰۱۱۱۸۰۴۶۸۹۰۰۸ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۷۰۲۲۶ نزد بانک ملی ، دستگاه های خودپرداز بانک ها و پرداخت اینترنتی از طریق سایت امداد ww.emdad.ir کمک نقدی خود را به جشن عاطفه ها اهدا کنند.
حسنی افزود: به بیش از ۱۰ هزار دانش آموز گلستانی به صورت مستقیم خدمات حمایتی ارائه می شود.
وی همچنین از برگزاری متمرکز جشن عاطفه ها در روز ۱۱ مهر در دو هزار و ۵۸۰ مدرسه استان خبر داد و افزود: در این روز دانش آموزان به همراه معلمان و مدیران مدارس به یاری همکلاسی های نیازمند خود می شتابند.
سال گذشته ۱۴ میلیارد ریال به جشن عاطفه ها در گلستان کمک شد.
طبق گزارش اخیر کمال الدین نظری نژاد معاون آموزش و پرورش گلستان اول مهر ۳۵۵ هزار دانش آموز در دو هزار و ۵۸۰ آموزشگاه استان سال تحصیلی ۹۸- ۹۷ را آغاز می کنند.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۵۵

۱۷ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

34908

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک