فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال شرق نزاجا:

نیروهای مسلح باید بر توان دفاعی خود بیفزاینداخبار استانی- ترکمن نیوز- فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش گفت: لازم است نیروهای مسلح هرروز بر توان دفاعی خود اضافه کنند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، امیر سرتیپ ۲ رضا آذریان در آیین تکریم و معارفه فرماندهان قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ گرگان اظهار کرد: گلستان یکی از استان هایی است که در مقابل افرادی که مانع تثبیت پیروزی انقلاب شده بودند ایستادگی و مبارزه کرده است.

آذریان افزود: ارتش از پیش از پیروزی انقلاب گوش به فرمان رهبر زمان و در خدمت مردم بوده و است.

وی ادامه داد: عده ای پس از پیروزی انقلاب شعار انحلال ارتش را سر نی دادند اما حضرت امام با بصیرت و بینش بالای خود، روز ۲۹ فروردین را به نام روز ارتش نامگذاری کردند و از مردم خواستار حمایت از این نیروی مردمی شدند.

ارشد نظامی نزاجا در منطقه شمال شرق تصریح کرد: دشمنان هیچگاه دست از دشمنی بر نمی دارند و هر روز برنامه های جدیدی علیه نظام طراحی می کنند.

آذریان با بیان اینکه باید تهدیدهای دشمن را به فرصت تبدیل کنیم، اظهار کرد: دشمن چهار دهه ما را تهدید می کنند اما ملت همواره در روزهای دشوار پشت انقلاب و نظام ایستاده و لازم است نیروهای مسلح بر توان دفاعی خود بیفزایند.

به گفته وی، با همراهی و همدلی مسئولان ارکان نظام به ویژه دولت و مجلس و اطاعت از منویات مقام معظم رهبری، هیچ احدی توانایی اقدام علیه نظام جمهوری اسلامی را نخواهد داشت.

لازم به ذکر است، در پایان امیر سرتیپ ۲ ستاد محمد غفاری به عنوان ارشد نظامی آجا در گلستان و مازندران و فرمانده جدید قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ گرگان معرفی و از تلاش های امیر سرتیپ ۲ ستاد مهدی معمارباشی فرمانده پیشین تقدیر شد.

خبرنگار: عزیزی مقدم

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۲۸

۲۸ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

33202

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک