امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس:

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووسترکمن نیوز: امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس در سخنان پیش از خطبه نماز عبادی جمعه ۲۳ فروردین ماه با اشاره به قرار دادن نیروهای سپاه از سوی دولت آمریکا در فهرست گروه های تروریستی اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیرویی برخواسته از مردم است و شایسته چنین تهمت ناروایی نبوده و این اقدام بی اساس دولت آمریکا را محکوم می کنیم.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ آخوند عبدالکریم جاور اظهار کرد: اینکه نیروی نظامی کشوری از سوی آمریکا در فهرست گروه های تروریستی قرار بگیرد به هیچ عنوان مورد قبول جوامع و افکار عمومی نخواهد بود.

وی اظهار داشت: سپاه پاسداران از نیروهایی است که در جهت دفاع از حریم و منافع ایران اسلامی در هر زمان و مکانی پیشقدم و آماده جانفشانی بوده است.

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس اظهارداشت: در روزهای اخیر شاهد رویدادها و حوادث مهمی در کشورمان بودیم که برخی از این رویدادها به دلیل گستردگی آن به رویدادی بین المللی تبدیل شده. وقوع سیل های اخیر در شمال و جنوب کشور و قرار گرفتن سپاه پاسداران در فهرست گروه های تروریستی به جهت فراگیری آن از اهمیت ویژه ای در سطح بین المللی برخوردار بودند.

آخوند جاور تصریح کرد: مردم ایران و بخصوص استان گلستان شاهد بودند که درجریان سیل اخیر در امدادرسانی به سیلزدگان، بازگشایی مسیرهای سیلاب، نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با همه تجهیزات خود حضوری پررنگ داشتند و به یاری مردم آمدند.

وی با اشاره به اینکه هفته گذشته درخصوص بررسی کارشناسانه علل و پیامدهای حادثه ویرانگر سیل تذکراتی داده شد اظهار داشت: از همه مسئولان و مدیران می خواهیم در جهت رسیدگی به مطالبات آسیب دیدگان از سیل بطور جد تسریع نمایند.

وی بخش دوم سخنان خود را به تشربح فضائل ماه شعبان اختصاص داده و از مومنین خواست قدر این ماه پر فیض و برکت بدانند و از نعمات این ماه در جهت رسیدن به قرب الهی غافل نشوند.

خبرنگار: مصطفی صبوحی

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۰۴

۲۴ فروردین ۱۳۹۸

کد خبر :

51272

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک