حجت الاسلام و المسلمین محمود ترابی در خطبه های این هفته نمازجمعه گنبدکاووسگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  امام جمعه گنبدکاووس با اشاره به تلاش دشمنان برای سیاه نمایی دستاوردهای انقلاب اسلامی و ایجاد ناامیدی در مردم تاکید کرد که نباید بگذاریم دشمن به اهداف خود برسد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران، حجت الاسلام و المسلمین محمود ترابی در خطبه های این هفته نمازجمعه گنبدکاووس گفت: انقلاب اسلامی در ۴۰ سال گذشته دستاوردهای زیادی داشته که باید این خدمات به مردم و به خصوص نسل جوان معرفی شود.
وی بیان کرد: به دلیل سیاه نمایی و بحرانی نشان دادن کشور توسط دشمنان، برخی از مردم نسبت به دستاوردهای انقلاب دچار تردید شده اند که باید با فعالیت جهادی و دانشگاهی ابتدا دستاوردها تنظیم و سپس از طریق رسانه ها و ظرفیت های هنری به مردم اطلاع داده شود.
امام جمعه گنبد کاووس افزود: این دستاوردها و امکانات رفاهی که مردم از آن بهره مند هستند قابل مقایسه با زمان رژیم طاغوت نیست.
وی همچنین به سفر ریاست جمهوری ایران به ترکیه اشاره کرد و گفت: این سفر که در راستای توسعه روابط تجاری دو کشور انجام شده می تواندموفقیت های بزرگی برای جمهوری اسلامی به همراه داشته باشد.

گردآوری:گروه خبری ترکمن نیوز

http://turkmensnews.com

منبع:irna

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۲۵

۳۰ آذر ۱۳۹۷

کد خبر :

42322

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک