نگاه بومی و گردشگری در اجرای طرح هادی روستای کلاجان قاجار می‌تواند زمینه توسعه گردشگری را رقم بزندگرگانتورکمن نیوز:  فرماندار گرگان گفت: نگاه بومی و گردشگری در اجرای طرح هادی در دست اقدام روستای کلاجان قاجار، می تواند زمینه توسعه گردشگری را رقم بزند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛محمد حمیدی در حاشیه بازدید از طرح هادی روستای کلاجان قاجار بخش مرکزی گرگان اضافه کرد:  در اعتبارات سال جاری نیز جهت تکمیل این طرح، اعتبارات لازم در اختیار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قرار خواهد گرفت.

فرماندار مرکز استان تصریح کرد:  اجرای کامل طرح جمع آوری فاضلاب خانگی از طریق خطوط انتقال لوله به خارج از روستا نشان از همکاری مردم در جهت توسعه روستا می باشد.

حمیدی در خصوص در خواست دهیاری جهت ساخت سالن ورزشی در روستا هم گفت:  با توجه به متراژ زمین موجود جهت احداث سالن ورزشی در روستا، پس از بررسی کارشناسی از اعتبارات سال ۹۸؛ کلنگ آن زده خواهد شد.

وی به احداث بزرگترین گلخانه هیدروپونیک در روستای کلاجان قاجار اشاره کرد و افزود: این گلخانه در زمینی به مساحت ده هزار متر مربع از محل اعتبارات تسهیلات روستایی و اورده متقاضی در در حال احداث می باشد.

فرماندار گرگان گفت: امیدواریم با توجه به پشتکار پیمانکار پروژه، این طرح در دهه مبارک فجر به بهره برداری برسد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۰۸

۰۹ مرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

58638

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک