15 300x196 - نگاهی به دغدغه ها و بداخلاقی های برخی فرصت طلبان انتخاباتیترکمن نیوز: در این روزها که بسیاری از هموطنان ما حسابی با ویروس کرونا گلاویز هستند و نگرانی مبارزه با آن ویروس برایشان کافی است افراد حامی و نزدیک به جلال ایری به جای توسل به دعا با چرخاندن قلم مشتاقانه مرزهای حماقت را پشت سر گذاشته و با قضاوت های نادرست به تخریب و متهم نمودن چهره های شاخص و سرمایه های اجتماعی منطقه ی ما از جمله ناز محمد ولی پور, رامین نورقلی پور نماینده فعلی مجلس و رجب محمد آبادی کاندیدای راه یافته به دور دوم انتخابات مجلس و … روی آورده اند؟!
اسم نویسنده مانند گذشته مجهول است, ولی رسم شان آشناست. یک جماعت متشکل از چند پیر و جوان که گفته می شود از بدنه انتخاباتی جلال ایری می باشند که بدگویی, ناراضی سازی و بداخلاقی را از بر هستند.

کسانی که تنها طبق معادلات ذهنی و منافع خود تصمیم گرفته و رفتار می کنند. اینها بنا به مصلحت روزی طرفدار اصلاحات می شوند و روزی دیگر زیر پرچم اصولگرایان جمع می شوند.

تفاوتی نمی کند که از کدام آبشخور بنوشند. هر جا که احساس کنند سفره رنگینی پهن شده است به آن سو هجوم می برند. هر جا که چشمه ای بجوشد به گذشته خود پشت کرده و به آن سمت هجوم می برند. بماند که این وسط دست برخی اصلاح طلب نماها هم رو شد مانند آن کاندیدایی که قبل از نامش پیشوند دکتر را دارد و عضو هیات علمی دانشگاه فرهنگیان است یا آن فرد وابسته به گروه شهید عظیم گل که طی انتخابات دهم برای فشردن دست عارف در بندرترکمن مسابقه گذاشته بود.

یادمان نمی رود که چه کسانی با هواداران جلال ایری به عناد بر می خواست!! حالا یکی از همان اشخاص ( راننده تاکسی) که سالهای سال همراه اصلاحات بوده و بر سر سفره آنان, بابت گذشته اصلاح طلبی خود اظهار ندامت می کند!! و می بالد از این که به آن طیف پشت کرده و معین شاناست. اینها البته برای همیشه از لیست اصلاح طلبان خط خورده اند.
از این افراد بگذریم که فارغ از خط بازی های سیاسی همواره با کلام های نابجا و غیرمنطقی، روح و روان چهره های تاثیر گذار در نتیجه انتخابات و حتی فعالین رسانه ای را رنجانده و از کاندیدای مورد اشاره گریزان کرده اند. با این حال نقل می شود پشت جلال ایری به آنها بسیار گرم است و او به داشتن آن حامیان افتخار می کند.
حالا شاید بتوان شوربختی و دست و پا زدن جلال ایری در ۳ دوره انتخابات را در تساهل و تسامح با آن جماعت جست, جماعتی که این روزها در پی تحقیر رجب آبادی( رقیب جلال ایری در دور دوم انتخابات) به واسطه داشتن شغل کارمندی اش برآمدند! طیف ولی پور را طیفی مخوف اعلام کردند و با کلی افتخار نوشتند; باز شدن پای منتسبان به اصلاحات به مجلس یعنی خسران منطقه! و …
الان که جو کرونا روی همه دنیا تاثیر گذاشته، صحبت از انتخابات چندان به دل نمی چسبد و برخی خبرهای غیر موثق خبر از جابجایی زمان انتخابات از اواخر فروردین به یکی از ماه های گرم سال دارد و اصلاح طلبان با در اختیار داشتن فرصت کافی می توانند یک حماسه دیگر را رقم بزنند. حماسه ای که آخرین حضور برخی سهم خواهان را رقم خواهد زد‌.
بدنه تیم رجب محمد آبادی نیاز به تقویت دارد‌ و وی به جد تصمیم گرفته است تا در مدت زمان باقیمانده نیروهای اثر گذار بیشتری را به مجموعه توانمندش بیفزاید.

✍️ خلیل رستگار

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۴۱

۲۲ اسفند ۱۳۹۸

کد خبر :

71266

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک