آتایی تورکمن نیوز 300x206 - نور محمد آتایی درمسیر وحدت و همدلی مردم شهرستان گنبدکاووس از انتخابات 98 انصراف داد+متن بیانیهانتخابات– ترکمن نیوز: نور محمد آتایی از کاندیداهای انتخابات ۹۸ یازدهمین دوره شورای اسلامی در مسیر تشویق و ترغیب مردم شهرستان گنبدکاووس به وحدت آرا و حضور هرچه بیشتر پای صندوق‌های رای به نفع وحدت و همدلی مردم شهرستان گنبدکاووس کناره‌گیری کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  نور محمد آتایی در خصوص انصراف خود از عرصه رقابت یازدهمین دور انتخابات مجلس شورای اسلامی به خبرنگار ترکمن نیوز اظهار کرد: ضمن آرزوی بهروزی و سعادت کشور و مردم با درنظر گرفتن شرایط حاکم بر انتخابات مجلس همچنین با صلاح و مشورتی که با بزرگان و مشاوران خود داشتم، در جهت وحدت و همدلی هرچه بیشتر جامعه از شرکت در انتخابات ۹۸ کناره‌گیری می‌کنم.
متن بیانیه نورمحمد اتایی و کناره گیری وی از کاندیداتوری به نفع وحدت و همدلی شهرستان گنبدکاووس:

بسم الله الرحمن الرحيم
خدایا چنان کن سرانجام کار                                که تو خشنود باشی و ما رستگار

با سلام و احترام به پيشگاه رهبر معظم انقلاب، مردم شريف ايران اسلامي، خانواده محترم جامعه ايثار و شهادت، به خصوص مردم همیشه در صحنه شهرستان گنبدکاووس و بخش داشلی‌برون؛
در آستانه یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در برابر آزمونی خطیر قرار گرفته‌ایم. آنچه که باعث قوام و دوام و استمرار جمهوری اسلامی ایران است و حصول سعادت و تحصیل سلامت می‌شود، حضور آگاهانه و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات می‌باشد.
با توجه به شرايط حاكم بر انتخابات مجلس شوراي اسلامي علی‌رغم برنامه جامع و کاملی که با مشارکت نخبگان شهرستان در جهت منافع مردم منطقه تهیه شده بود، پس از مشورت‌هاي طولاني با عقلا و دلسوزان علی الخصوص علما، ریش سفیدان، بزرگان و معتمدین منطقه با احترام برای قدرت تشخیص و حق رای مردم و بدون حمایت از نامزدهای دیگر فقط به نفع وحدت، انسجام و همدلي مردم شهرستان از صحنه انتخابات اين دوره كناره‌گيري مي‌نمايم.
امید است در سایه ولایت مقام معظم رهبری در منصب یک فرهنگی بتوانم سهمی در شکوهمندی این حماسه داشته باشم و برای تمامی نامزدهای محترم سلامتی و توفیق خدمت برای ملت مسلمان و شریف ایران اسلامی را دارم و یکبار دیگر همگان را به وحدت و انسجام بین اقوام مختلف دعوت می‌نمایم.
در خاتمه از کلیه عزیزانی که در این مدت مشوق بنده بودند و متحمل زحمات شدند کمال تشکر و قدردانی را دارم.

والسلام و عليكم و رحمه الله و بركاته
نور محمد آتایی

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۲۹

۲۹ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

69910

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک