رئیس هیات دو و میدانی گلستان:

دو میدانی کار گلستانی سهمیه المپیک را کسب کردند 300x200 - نوجوانان دو میدانی کار گلستانی سهمیه المپیک را کسب کردنداخبار ورزشی – ترکمن نیوز- رئیس هیات دو و میدانی گلستان از کسب سهمیه المپیک نوجوانان توسط دو و میدانی کار گلستانی خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، سید وحیدرضا میرا اظهار کرد: حمیدرضا کیا ورزشکار گلستانی و ملی پوش دو و میدانی ایران در رقابت‌های انتخابی المپیک نوجوانان که به میزبانی شهر بانکوک تایلند برگزار شد در ماده پرش سه گام با ثبت رکورد ۱۵.۶۸ متر ضمن کسب مقام دوم، سهمیه حضور در المپیک نوجوانان آرژانتین را به دست آورد.

وی افزود: کیا همچنین رکورد پرش سه گام نوجوانان ایران که پیش از این با ۱۵.۰۲ متر در اختیار خودش بود را شکست، همچنین سید مبین مداحی دیگر ورزشکار گلستانی حاضر در رقابت‌های انتخابی المپیک نوجوانان در آسیا، با پرش ۱۴.۴۵ متری در جایگاه دهم ایستاد و در این ماده ورزشکاری از کره جنوبی با ثبت رکورد ۱۵.۷۶ متر عنوان قهرمانی را به دست آورد.

رقابت‌های انتخابی المپیک نوجوانان سطح بالایی داشت

سرپرست تیم ملی دو و میدانی نوجوانان ایران گفت: رقابت‌های دو و میدانی انتخابی المپیک نوجوانان در آسیا سطح بسیار بالایی داشت و کشورهای آسیایی سرمایه گذاری ویژه‌ای برای حضور ورزشکاران خود در این پیکارها انجام دادند.

میرا ادامه داد: از مجموع ۱۰ دو و میدانی کار ایرانی حاضر در رقابت‌های انتخابی المپیک نوجوانان در آسیا، سه ورزشکار موفق به کسب سهمیه شدند.

وی یادآور شد: رقابت‌های المپیک نوجوانان، مهرماه امسال به میزبانی آرژانتین برگزار خواهد شد و امیدواریم شاهد افتخارآفرینی حمیدرضا کیا در این مسابقات باشیم.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

منبع : mehrnews.com

انتشار دهنده : Yaprak
تاریخ و زمان خبر

۷:۵۰

۱۵ تیر ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک