تورکمن نیوز: فرمانده مرزبانی گلستان و رییس هیات کشتی مرزبانی ناجا از برگزاری مسابقات قهرمانی کشتی فرنگی و آزاد نیروهای پلیس مرزبانی به استان گلستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  سرهنگ بهزاد ابراهیمی در گفت و گو با خبرنگار تورکمن نیوز اظهار داشت: نهمین دوره از مسابقات کشتی آزاد و فرنگی ویژه نیروهای پلیس مرزبانی کشور با شرکت ۱۸۰ کشتی گیر از ۱۵ شهرستان مرزی جمهوری اسلامی ایران در مجموعه ورزشی جهان پهلوان “رضا سوخته سرایی” روستای دارکلاته شهرستان رامیان برگزار شد.

وی افزود: در پایان مسابقات نفرات برتر هر یک از اوزان در دو رشته کشتی فرنگی و آزاد به مسابقات سراسری ناجا و پس از آن به مسابقات نیروهای مسلح کشوری اعزام می شوند.

سرهنگ ابراهیمی در ادامه گفت: در این دوره از مسابقات وزن های ۵۵ تا ۱۳۰ کیلوگرم در رشته کشتی فرنگی و در وزن های ۵۷ تا ۱۲۵ کیلوگرم در رشته کشتی آزاد از صبح امروز آغاز شد و به صورت یک روزه تا عصر با یکدیگر به رقابت پرداختند و نفرات برتر نهمین دوره از مسابقات کشتی نیروهای مرزبانی کشور مشخص شدند.

فرمانده مرزبانی و رییس هیات کشتی مرزبانی ناجا در خاتمه گفت: گلستان از استان های مرزی ویژه کشور محسوب می شود وچراکه دارای ۴۵۸ کیلومتر مرز دریایی و خشکی با کشور ترکمنستان است.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۲۷

۲۵ آذر ۱۳۹۸

کد خبر :

66114

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک