طیار نشست با فعالین فرهنگی 2 300x199 - نماینده گنبدکاووس: به زودی عملیات احداث فرهنگسرا آغاز می‌شودتورکمن نیوز:  نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری های صورت گرفته با مسئولان استانی و کشوری بویژه با وزیر ارشاد اسلامی بزودی قرار است به زودی عملیات احداث فرهنگسرا آغاز می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  قرجه طیار در نشست مسئولان انجمن های ادبی شرق گلستان اظهار کرد: خواسته ما توجه بیشتر مادی و معنوی مسوولان ارشاد گلستان از انجمن های ادبی است.

وی، حمایت از چاپ کتاب شاعران و نویسندگان و بیمه فعالان فرهنگی بالاخص اعضای انجمن های ادبی و نویسندگان را از جمله درخواست های مهم فعالان این حوزه از مسوولان فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان دانست.

طیار نشست با فعالین فرهنگی 300x199 - نماینده گنبدکاووس: به زودی عملیات احداث فرهنگسرا آغاز می‌شودطیار با بیان اینکه اعضای شورای شهر و شهردای قطعه زمینی را برای احداث فرهنگ سرا در این شهرستان اختصاص داده اند گفت: در  دیدارهایی که با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی داشته ام قول مساعدت برای تامین اعتبار ساخت فرهنگسرا را داده اند و در آینده ای نزدیک با حضور وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی، کلنگ پروژه احداث فرهنگسرا زده خواهد شد.

در این مراسم مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، رییس شورای اسلامی شهر گنبدکاووس و تنی چند از مسئولین استانی و شهرستانی همچنین جمعی از فعالین فرهنگی و انجمن های ادبی ترکمنصحرا حضور داشتند.

گزارش از: آینا شیرزاد

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۳:۵۱

۰۹ مرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

58681

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک