شهرام کوسه غراوی,مراسم تمعارفه رئیس آموزش و پرورش,گلستانگلستان-ترکمن نیوز-  نماینده شرق استان در مجلس گفت: از اینکه وزیر محترم آموزش و پرورش و مدیریت ارشد استانی این فرصت را مهیا کردند که همه ظرفیت های استانی خودشان را عرضه بکنند و برای توسعه استان کمک بکنند تشکر می کنم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  شهرام کوسه غراوی در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل آموزش و پرورش گلستان ، با اشاره به اینکه بعد از ۳۸ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی مدیرکلی از شهر محروم مراوه تپه انتخاب شد ابراز خوشخالی کرد و گفت: از اینکه وزیر محترم آموزش و پرورش و مدیریت ارشد استانی این فرصت را مهیا کردند که همه ظرفیت های استانی خودشان را عرضه بکنند و برای توسعه استان کمک بکنند تشکر می کنم.
این نماینده مجلس به احسان گوهری راد مدیرکل جدید آموزش و پرورش گلستان توصیه نمود تا به اصل مشورت و مشاوره گرفتن توجه جدی داشته باشد و آمادگی خود را برای ارایه مشورت اعلام نمود.
نماینده شرق استان در مجلس شورای اسلامی همچنین داشتن نگاه متوازن در امر آموزش و پرورش که سرلوحه همه کارهاست را به عنوان توصیه دوم به مدیرکل جدید اعلام نمود.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۰:۰۱

۰۸ فروردین ۱۳۹۷

کد خبر :

14707

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک