نمایشگاه فروش بهاره در گنبدکاووس و گرگان برگزار می شودتورکمن نیوز:  معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان گفت: نمایشگاه فروش بهاره در استان جهت تامین مایحتاج مردم در شب سال نو برگزار می شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   ابراهیم کریمی در نهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان بر لزوم بازرسی ها تاکید  و اعلام کرد از اول اسفندماه تا ۱۵ فروردین بازرسی ویژه در اقلامی همچون لبنیات، گوشت قرمز و مرغ، کیف و کفش انجام خواهد شد.

وی از توزیع ۶۰۰ تن پرتقال و ۴۰۰ تن سیب در شب عید خبر داد و افزود: تلاش داریم مردم در تهیه اقلام اساسی و میوه در روزهای پایانی سال با مشکل مواجه نشوند.
همچنین در این جلسه بر اساس گزارش رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان از تاریخ ۲۳ دی ماه تاکنون تغییرات خاصی در قیمت کالاها جز در قیمت جوجه یک روزه و مرغ نداشتیم و قیمت گوشت قرمز هم کاهش یافته است.
حسین طلوعیان یادآور شد:در استان ۴۰۷ مرکز توزیع گاز مایع داریم که طی گشت های مشترکی با تعزیرات بر کار آنها نظارت می شود.
وی ادامه داد: هفت هزار و ۵۸۰ مورد پرونده توسط تعزیرات طی سال ۹۸، تشکیل شده، که ۳۴۸ میلیارد ریال محکومیت نقدی را شامل می شود.
وی گفت: هزار و ۷۱۲ مورد از این پرونده ها به دلیل عدم درج قیمت، ۱۰ هزار و ۹۸۰ به دلیل گرانفروشی، ۳۵۵ مورد کم فروشی و ۸۵ مورد هم در زمینه آرد بوده است.
طلوعیان تصریح کرد: بیشترین شکایات امسال در زمینه نان بوده و حجم ریالی پرونده های بازرسی ۳۶۵ میلیارد ریال است.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۵۵

۰۳ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

68376

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک