نمایشگاه صنعت و بازرگانی ایران در عشق‌آباد ترکمنستان برگزار می شودبین الملل-ترکمن نیوز-  پانزدهمین نمایشگاه اختصاصی صنعت و بازرگانی جمهوری اسلامی ایران ۱۳ تا ۱۵ اسفندماه در عشق‌آباد مرکز ترکمنستان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  حسن مرتجی، مجری نمایشگاه‌های بین‌المللی با بیان این مطلب افزود: این نمایشگاه فرصتی برای حضور تجار و بازرگانان ایرانی برای ارائه پروژه‌های آماده سرمایه‌گذاری و توسعه خود به گروه‌های بین‌المللی و تماس با رهبران و تصمیم‌گیرندگان حاضر در راس بازار ترکمنستان است.

وی خاطرنشان کرد: حضور در اتاق‌های کار و همایش‌ها، معرفی و بررسی نیازهای اقتصادی با طرف‌های ترکمنی و انجام گفت‌وگوهای رودررو، معرفی فعالیت‌ها، محصولات و خدمات شرکت‌ها در قالب غرفه و بازاریابی، همایش‌های خبری تجاری و فضای مجازی، دیگر امکاناتی است که بازرگانان و فعالان اقتصادی می‌توانند با حضور در این دوره از نمایشگاه عشق‌آباد از آنها بهره‌مند شوند. مرتجی یادآور شد: با حمایت‌های دولت و اختصاص یارانه مناسب، نمایشگاه امسال با نیمی از قیمت سال‌های گذشته (۱۷۵ یورو به ازای هر متر مربع غرفه) برگزار می‌شود. مجری نمایشگاه بین‌المللی عشق‌آباد گفت: توسعه صادرات غیرنفتیدرحالی‌که دشمنان به‌دنبال محدود کردن صادرات نفت کشور هستند، تنها راه برون رفت از شرایط کنونی اقتصادی کشور است. وی بیان کرد: اکنون فرصت مناسبی است تا دولت با پرداخت یارانه صادراتی، حمایت از صادرات و برگزاری نمایشگاه‌ها در خارج از کشور به‌ویژه کشورهای منطقه و همسایگان و ارائه مشوق‌های مختلف، به تحقق اهداف یاد شده پرداخته و فرهنگ‌سازی کند.

 

گردآوری:گروه خبری ترکمن نیوز

http://turkmensnews.com

منبع:اکوفارس

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۱۱

۰۱ دی ۱۳۹۷

کد خبر :

42379

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک