نمایشگاه دستاوردهای مبارزه با موادمخدر در گنبد کاووس گشایش یافتاخبار گنبد کاووس – ترکمن نیوز- نمایشگاه دستاوردهای مبارزه با موادمخدر با هدف اجتماعی کردن پیشگیری از آسیب های اجتماعی بویژه اعتیاد یکشنبه شب در مجموعه تفریحی دریاچه مصنوعی گنبدکاووس در شرق استان گلستان گشایش یافت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، این نمایشگاه به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر و با حضور فرماندار ویژه گنبدکاووس و شماری از مسئولان این شهرستان افتتاح و تا پایان هفته جاری آماده بازدید عموم است.
مطالب ارائه شده در بیشترغرفه های این نمایشگاه جنبه فرهنگی، پیشگیرانه و ارائه مشاوره دارد.
این نمایشگاه با همکاری اداره بهزیستی، کمیته امداد، ناحیه مقاومت بسیج، مرکز بهداشت، انتظامی، فرمانداری، آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و دانشکده فنی کوثر برپا شده است.
همچنین موسسه مهر آفرینان جوان گنبدکاووس، انجمن بهبود یافتگان و بنیاد تعاون زندانیان این شهرستان به عنوان سه تشکل و سازمان مردم نهاد برخی آثار و دست ساخته های مددجویان زیر پوشش را ارائه کرده اند.
این نمایشگاه که در حاشیه آن هر شب جشن خانوادگی امید، نشاط و زندگی با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و هنری توسط هنرمندان گنبدی و گلستانی برگزار می شود، از ساعت ۲۱ تا ۲۳ آماده بازدید شهروندان است.

گرد آوری : گروه خبری ترکمن نیوز

https://turkmensnews.com

منبع : irna

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۴۱

۰۴ تیر ۱۳۹۷

کد خبر :

25057

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک