نمایشگاه بهاره نوروز 98 در شهرهای گرگان و گنبدکاووس برپا می شودگلستان-ترکمن نیوز-  استاندار گلستان با اشاره به اینکه در نوروز ۹۸ نمایشگاه تولیدی در شهرهای گرگان و گنبد برگزار می شود، اظهار کرد: در حوزه مواد غذایی، تولیدات داخلی استان با قیمت مناسب در این نمایشگاه عرضه خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از استانداری گلستان، دکتر سید مناف هاشمی در نهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان تصریح کرد:دغدغه اصلی دولتمردان اشتغال و معیشت مردم است.
وی با اشاره به اینکه برای جلوگیری از قاچاق و تامین نیاز مردم استان، دام زنده فقط جهت انتقال به تهران و استانهای همجوار مجوز داده می شود، افزود: استان های دیگر در صورت نیاز با کشتار در این استان می توانند گوشت مورد نیاز خود را تهیه کنند.
استاندار گلستان با بیان اینکه در حال حاظر وضعیت استان در حوزه نهاده های مرغداری ها و دامداری ها خوب است خاطر نشان کرد: بیش از ۱۲۰۰۰ تن از نهاده های دامداری ها و مرغداری ها در سیلوهای گلستان ذخیره سازی شده است.
دکتر هاشمی قاچاق دام را از دغدغه های مطرح شده و مهم دولت دانست و گفت: ریاست محترم جمهور بر اتخاذ رویه واحد و مؤثر در برخورد با این پدیده از سوی دستگاه های مسؤول تأکید کرد.
وی با اشاره به اینکه دبیرخانه کارگروه تنظیم بازار سرانه آمار واقعی مصرف مردم و تولید در استان را در جلسه آینده ارائه نماید، افزود: انتظار از ادارت مرتبط بخصوص جهاد کشاورزی، صنعت،معدن و تجارت و مدیریت برنامه ریزی استان این است که در این زمینه اهتمام بیشتری داشته باشند.
لازم به ذکر است در پایان هرکدام از اعضای کارگروه تنظیم بازار پیشنهادات و برنامه خود را ارائه و در مورد آنها تبادل نظر کردند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۱۰

۰۷ بهمن ۱۳۹۷

کد خبر :

44380

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک