خبرنگاران بندرترکمن 2 1024x711 1 300x208 - نقد منصفانه خبرنگاران مانع انحراف برنامه ها می شوداخبار بندرترکمن– ترکمن نیوز- فرماندار بندرترکمن گفت: نقد صحیح و منصفانه عملکرد مدیران از سوی خبرنگاران مانع انحراف احتمالی از حرکت در مسیر برنامه های توسعه ای خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از ایرنا، الیاس هیوه چی در آئینی که برای تجلیل از خبرنگاران در بندرترکمن برگزار شد، اظهار داشت: خبرنگاری حرفه ای مبتنی بر علم است ودر دنیای امروز تنظیم خبر با بهره گیری از اصول علمی باعث رونق رسانه و توسعه جامعه است.
وی ادامه داد: در تنظیم خبر باید از حب و بغض پرهیز شده و با انصاف و حقیقت گویی، مدیران را نقد و در برابرهجمه دشمنان ایستادگی کرد.
به گفته وی، خبرنگاران حلقه بین مردم و مسئولان هستند که رفتار و کنش ها و کردار آنان را به شهروندان انتقال و از سوی دیگر میزان رضایتمندی مردم را به گوش آنان می رسانند.

خبرنگاران بندرترکمن 3 1024x711 1 300x208 - نقد منصفانه خبرنگاران مانع انحراف برنامه ها می شود
فرماندار بندرترکمن همچنین با گلایه ازعملکرد برخی رسانه ها در پوشش تلاش مجموعه مدیریت بحران شهرستان در مشارکت برای مهار آتش سوزی میانکاله اظهار داشت: انعکاس اخبار نادرست باعث دلسردی تلاشگران است.

خبرنگار: علی قاسمعلی

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۴۴

۲۴ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

32849

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک