فرماندار گرگان:

photo ۲۰۱۹ ۰۷ ۰۸ ۱۳ ۴۷ ۳۷ 300x187 - نقاط جرم خیز شهر گرگان شناسایی شود/تمهیدات لازم جهت مقابله با جرائم صورت گیردتورکمن نیوز: فرماندار گرگان در جلسه شورای هماهنگی امور انتظامی شهرستان گفت: هدف از این نشست ایجاد هماهنگی بیشتر در راستای کنترل و کاهش آمار جرائم و آسیب های اجتماعی و نیز هم افزایی و درک متقابل از شرح وظایف می باشد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ محمد حمیدی اظهار داشت: امنیت، پایه و اساس رشد اقتصادی و اجتماعی هر جامعه است و امنیت پایداری که امروز شاهد آن هستیم حاصل تلاش های شبانه روزی نیرو های نظامی و انتظامی در حوزه های مختلف شهری و روستایی است.

وی افزود:تعامل و هماهنگی جهت انجام وظیفه تاثیر زیادی در کارها دارد و نیاز است دو طرف ارتباط نزدیک با هم داشته باشند.

فرماندار گرگان با اشاره به اینکه دستگاهای اجرایی در مدیریت اکثر اتفاقات می توانند به نیروی انتظامی کمک کنند,گفت: ما در عمل در کنار نیروی انتظامی خواهیم بود و دستگاه های اجرایی نیز موظفند همکاری لازم را با نیروی انتظامی دراین خصوص داشته باشند.

photo ۲۰۱۹ ۰۷ ۰۸ ۱۳ ۴۷ ۳۳ 300x187 - نقاط جرم خیز شهر گرگان شناسایی شود/تمهیدات لازم جهت مقابله با جرائم صورت گیرد

حمیدی در ادامه تصریح کرد: آگاه سازی مردم از موضوعات مختلف و هماهنگی دهیاران با شوراهای اسلامی در جهت حل مشکلات مردم در سطح روستا می تواند از تشکیل پرونده در پاسگاه و مراجع قضایی بالاتر جلوگیری نماید.

فرماندار گرگان در پایان تاکید کرد: نقاط جرم خیز شهر گرگان به ترتیب اولویت باید شناسایی شود و تمهیدات لازم نیز در جهت مقابله با جرائم صورت گیرد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۲۹

۱۷ تیر ۱۳۹۸

کد خبر :

57010

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک