نقاط بیشتری از راه آهن گرگان به اینچه برون شکافته شود/برخورد قضایی با اهمال و کوتاهی‌های احتمالی که سبب تشدید خسارت‌ها و سیلاب شده استگلستان-ترکمن نیوز-  دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در بازدید از مناطق سیل زده شهرستان آق قلا دستور داد، در صورت نیاز برای تخلیه زودتر سیلاب و کاهش ارتفاع آب در آق قلا، نقاط بیشتری از مسیر راه آهن شکافته شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛به نقل از دادگستری گلستان، حجت الاسلام سید رضا سیدحسینی امروز از مناطق سیل زده آق قلا بازدید و روند امدادرسانی را بررسی کردند.

وی با بیان این در شرایط کنونی امدادرسانی و کنترل سیلاب در اولویت است، تصریح کرد: با فروکش کردن سیلاب، اهمال و کوتاهی‌های احتمالی که سبب تشدید خسارت‌ها و سیلاب شده است بررسی و با مسئولان متولی برخورد قضایی می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان در بازدید از مناطق سیل زده شهرستان آق قلا دستور داد که در صورت نیاز برای تخلیه زودتر سیلاب و کاهش ارتفاع آب در آق قلا، نقاط بیشتری از مسیر راه آهن شکافته شود.

بروز سیل و آبگرفتگی در شهرستان‌های گنبدکاووس، کلاله و مینودشت ، آق قلا و گمیشان سبب تخریب خانه‌ها و بروز مشکلاتی برای اهالی این مناطق شد.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۵۱

۰۳ فروردین ۱۳۹۸

کد خبر :

49717

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک