نفرات برتر هفتمین دوره مسابقات حفظ و قرائت قرآن کریم ویژه طلاب و روحانیون اهل سنت شمال کشور انتخاب شدندتورکمن نیوز هفتمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و ترجمه مفاهیم قرآن کریم ویژه طلاب و روحانیون اهل سنت شمال کشور با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  با رقابت بیش از ۱۱۰ نفر از طلاب و روحانیون اهل سنت شمال کشور نفرات برتر هفتمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و ترجمه مفاهیم قرآن کریم ویژه طلاب و روحانیون اهل سنت شمال کشور انتخاب شدند.

گفتنی است، در این مسابقات قرآنی که در تاریخ ۹۸/۱۱/۰۸ از ساعت ۸ صبح الی ۵ عصر در مدرسه علوم دینی محمدیه نگین شهر استان گلستان برگزار گردید، نفرات برتر پس از یک روز رقابت، بدین شرح انتخاب شدند:

روحانیون :

بخش حفظ کل

نفر اول: نعمت اله نیک نهاد

نفر دوم: ظهیر گوگلان

نفر سوم: زین العابدین قدیری

بخش حفظ ۲۰ جزء

نفر اول: محمد رحیمی

نفر دوم: ضیاء الدین گری

با اعلام هیات داوران هیچ شرکت کننده ای حائز به کسب رتبه سوم نشد.

بخش حفظ ۱۰ جزء

نفر اول: حسین راوشی

نفر دوم: نعمت اله داشلی سید

با اعلام هیات داوران هیچ شرکت کننده ای حائز به کسب رتبه سوم نشد.

بخش حفظ ۵ جزء

با اعلام هیات داوران هیچ شرکت کننده ای حائز به کسب رتبه اول نشد.

نفر دوم: عیسی شاه نظری

نفر سوم: سبحان بردی یلمه چاروا

بخش ترجمه و مفاهیم

نفر اول: زین العابدین قدیری

نفر دوم: عبیداله پقه

نفر سوم: اسحاق آق داز

بخش قرائت تحقیق

نفر اول: حبیب اله پهلوان زاده

نفر دوم: عبدالخالق سعدی

نفر سوم: احمد عاصمی

بخش قرائت ترتیل

نفر اول: ادریس خوجملی

نفر دوم: داود آقچلی

نفر سوم: طاهر بردی ایزدی

طلاب :

بخش حفظ کل

نفر اول: عبدالحی حسن زاده

نفر دوم: محمد رضا مرادی

نفر سوم: صلاح الدین مخی زاده

بخش حفظ ۲۰ جزء

نفر اول: رسول داودی خواه

نفر دوم: میلاد امانزاده سید

نفر سوم: مسعود عوض قودنه

بخش حفظ ۱۰ جزء

نفر اول: مبین علیپور

نفر دوم: عبدالحمید نورمحمدی

نفر سوم: یونس فرخی

بخش حفظ ۵ جزء

نفر اول: شهاب الدین خوجملی

نفر دوم: حسین قوجق

نفر سوم: عبدالرحیم گرگانی

بخش ترجمه و مفاهیم

نفر اول: دانیال پقه

نفر دوم: الله داد گوگلان

با اعلام هیات داوران هیچ شرکت کننده ای حائز به کسب رتبه سوم نشد.

بخش قرائت تحقیق

با اعلام هیات داوران هیچ شرکت کننده ای حائز به کسب رتبه اول نشد.

با اعلام هیات داوران هیچ شرکت کننده ای حائز به کسب رتبه دوم نشد.

نفر سوم: عبدالقیوم هشمن

بخش قرائت ترتیل

نفر اول: عبدالرحیم اوزونی دوجی

نفر دوم: عبدالمنان پقه

نفر سوم: ایوب قوامی

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۳۳

۰۹ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

68747

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک