نظم و انضباط اولین پله حرکت هدفمند استبندر ترکمن-ترکمن نیوز-  فرماندار شهرستان ترکمن گفت: نظم و انضباط اولین پله حرکت هدفمند است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ الیاس هیوه چی در جلسه داخلی کارکنان فرمانداری و بخشداری های تابعه ضمن تبریک سال نو و ولادت امام علی (ع) و روز مرد، بر رعایت شان و جایگاه حاکمیتی تاکید و از کارکنان خواست با رعایت پروتکل های وزارت کشور و نگاه کلان نگر و ضمن تنظیم برنامه، هم گام باهم حرکت و تلاش کنند.

وی افزود: نظم، انسجام و مدیریت سازمانی، لازمه اعمال حاکمیت است و گفت: باید به گونه ای کار کنیم که رضایتمندی مردم حاصل شود در ابن راستا با برنامه و هدفمند حرکت کنیم مشکلات مردم را بشناسیم و برای رفع آن ها تلاش کنیم.
هیوه چی در خصوص عملکرد سال ۹۷ گفت: دو هدف افزایش اعتبارات و اشتغال بطور رضایتبخش در شهرستان محقق شد بگونه ای که توانستیم در سال ۹۷ بیش از ۵ برابر اعتبار سال گذشته و در خصوص اشتغال نیز سهمیه اشتغال شهرستان محقق شد.
وی عملکرد مجموعه فرمانداری را نسبتا رضایتبخش خواند و تصریح کرد: واحدهای فرمانداری با تجزیه و تحلیل نقاط ضعف و قوت، برای سال ۹۸ هدفگذاری و برنامه عملیاتی تدوین و بر اساس آن ها حرکت کنند.
انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۰۳

۲۷ اسفند ۱۳۹۷

کد خبر :

49301

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک