فرماندار در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان ترکمن:

نظم، انسجام و هماهنگی الفبای کار ستاد مدیریت بحران استاخبار بندرترکمن– ترکمن نیوز- فرماندار شهرستان ترکمن در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان که صبح امروز در محل فرمانداری برگزار شد گفت: نظم، انسجام و هماهنگی الفبای کار ستاد مدیریت بحران است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از روابط عمومی فرماندرای شهرستان ترکمن؛ الیاس هیوه چی ضمن تشکر از اقدامات همه اعضا در خصوص مهار آتش سوزی میانکاله گفت: وجود تجهیزات و ماشین آلات کامل بدون مدیریت و انسجام و هماهنگی، دستیابی به هدف یعنی مهار بحران را دشوار می کند در حالیکه با هماهنگی و هم افزایی کنترل و مدیریت بحران به خوبی صورت می گیرد.
وی با تاکید بر هماهنگی و یکپارچگی اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان اظهار داشت: همه دستگاه های عضو این ستاد با هماهنگی و هم گامی در حیطه وظیفه مندی خاص خود تلاش کنند و هیچ دستگاه اجرایی حق قضاوت در مورد عملکرد سایر اعضا را ندارد و تنها رئیس ستاد بحران شهرستان نقاط قوت و ضعف اعضا را مورد محک قرار می دهد.
فرماندار با اشاره به خبر منتشر شده در رسانه ها تحت عنوان ” باران رحمت الهی آتش سوزی میانکاله را خاموش کرد” گفت: با این تیتر خبری تلاش ۲۰ساعته اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان نادیده گرفته شد و خواستار هم گامی رسانه ها در انتشار اخبار صحیح شد.
رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان ترکن با تاکید بر آمادگی ستاد گفت: بحران هیچ گاه خبر نمی کند لذا دستگاه های عضو ستاد بایستی بانک اطلاعاتی از تجهیزات موجود و بر مبنای آن تجهیزات و ابزار مورد نیاز برای مهار انواع بحران ها را پیش از وقوع حوادث تهیه و تدارک ببینند و بطور دوره ای کنترل کنند تا در موقع بروز بحران با مشکل مواجه نشویم.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۴۷

۲۷ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

33048

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک