نظامیان شهرستان گنبدکاووس مزار همرزمان خود را عطر افشانی کردنداخبار گنبدکاووس– ترکمن نیوز- فرماندهان و پرسنل نیروهای مسلح مستقر در گنبد به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس باحضور در گلزار شهیدان امامزاده یحیی بن زید(ع) این شهر، مزار همرزمان خود را عطرافشانی و با آرمان های آنان تجدید میثاق کردند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، در این مراسم معنوی که روز پنجشنبه برگزار شد، مسئول تعلیم و تربیت ناحیه مقاومت بسیج سپاه گنبد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی بالاخص شهدای دوران دفاع مقدس، برلزوم ادامه راه شهیدان برای دفاع از نظام جمهوری اسلامی در برابر توطئه های دشمنان تاکید کرد.
حجت الاسلام جواد مظفری گفت: دشمنان انقلاب اسلامی از همان آغاز پیروزی ملت ایران با انواع و اقسام توطئه ها، تهدیدها، تحریم ها، ترور، جنگ تحمیلی و پس از آن با جنگ نرم، آشوب و فتنه، اختلاف افکنی بین اقوام و مذاهب و حمایت از گروهک های تروریستی قصد داشتند به انقلاب نوپای ملت ایران ضربه بزنند اما موفق نشدند.
وی اضافه کرد: درسایه رهبری امام راحل و رهبر معظم انقلاب، رشادت های شهیدان و رزمندگان در نیروهای مسلح و نیز حضور همیشه درصحنه مردم با بصیرت و هوشیار ایران اسلامی، دشمنان همچون ۴۰ سال گذشته باز هم ره به جایی نخواهند برد.
حجت الاسلام مظفری تصریح کرد: ملت ایران که با درس گرفتن از قیام سرور و سالار شهیدان، انقلاب را به پیروزی رسانده و بر دشمنان غلبه کردند، همچنان با تاسی از نهضت عاشورای امام حسین (ع)، ادامه راه شهیدان و تبعیت از رهبری، توطئه های دشمنان را به خودشان باز می گردانند.
به گزارش ایرنا، دراین مراسم معنوی علاوه بر فرماندهان و پرسنل نظامی مستقر در گنبد، فرماندار ویژه، برخی مسئولان و خانواده معظم شاهد این شهرستان نیز حضور داشتند.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۰۵

۰۵ مهر ۱۳۹۷

کد خبر :

36288

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک