ترکمن نیوز
تاریخ : امروز سه شنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۷
ترکمن نیوز

نشست مرغداران قرجه طیار هزار حریبی فرمانداری اخبار گنبد کاووس – تورکمن نيوز – رييس هیات مدیره اتحاديه مرغداران استان گلستان از جرائم سنگين مالياتی وارد بر واحدهای مرغداری شرق گلستان خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري و تحليلي ترکمنهاي ايران،  مشهدقلی سلاقی در نشست مرغداران شرق گلستان با نماينده مردم گنبد کاووس و بخش محروم داشلی برون و مدير کل امور مالياتی استان گلستان اظهار داشت: صنعت مرغداری و پرورش مرغ گوشتی در استان گلستان جزو صنايع اول و فعال ميباشد که در سالهاي اخير با ضرر و زيان فراوان مواجه شده است.
وي افزود: جرايم مالياتی واحدهای مرغداري فشار مضاعفي بر اين قشر زحمت کش وارد آورده است.
نماینده مرغداران با اشاره به اینکه اکثر مرغداری ها به صورت شرکت سهامی خاص یا تعاونی (اعضای خانوادگی) فعالیت دارند سهم بسزایی در اشتغالزایی و اقتصاد مقاومتی دارند.
سلاقی تصریح کرد: اکثر مرغداران متأسفانه به قوانین و مقررات مالیاتی و ارائه اظهارنامه مالیاتی سالیانه اشراف ندارند و در این زمینه سال ۱۳۹۵ برای ارائه اظهارنامه آگاهی رسانی و اطلاع رسانی صحیحی صورت نگرفته و بیشتر مرغداران بی خبر مانده و به پلمپ دفاتر مالی اقدام نکرده اند.
وی با اشاره بر لزوم اطلاع رسانی از طریق رسانه ها و درج بنرهای اطلاع رسانی در سطح شهر تاکید کرد: در فصل ارائه اظهارنامه مالیاتی نیاز است برای اطلاع رسانی صحیح به عموم مردم به خصوص تولید کنندگان بهتر است از طریق رسانه ها، مطبوعات به خصوص درج بنرهای اطلاع رسانی و آموزش ارائه اظهارنامه مالیاتی در معابر و خیابان های سطح شهر نصب گردد.
رییس هیات مدیره اتحادیه مرغداران استان گلستان با اشاره به معافیت فعالین کشاورزی، پرورش و تولید مرغ جزو فعالیت های معاف ماده ۸۱ قانون مالیاتهای مستقیم است اظهار داشت: ارائه دفاتر مالیاتی سال ۹۵ جزو اولین سال تکلیف قانونی مرغداران می باشد درخواست داریم جرائم مالیاتی مربوط به سالهای ۱۳۹۱ الی ۱۳۹۵ مشمول بخشودگی مالیاتی برای واحدهای مرغداری استان گلستان واقع گردد.

 

نشست مرغداران قرجه طیار هزار حریبی فرمانداری مرغداران اعتراض جرایم مالیاتی را تسلیم کنند/جرایم مالیاتی سال ۹۵ صددرصد بخشیده می​شود

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز، مدیر کل امور مالیاتی استان گلستان  گفت: سیستم مالیاتی کشور بر اساس اطلاعات سامانه الکترونیک تنظیم می شود و مامور مالیاتی دخالتی ندارد و تعیین کننده نیست.
علی‎اصغر هزارجریبی در نشست با مرغداران شرق گلستان در سالن اجتماعات فرمانداری ویژه شهرستان گنبد کاووس اظهار داشت: مرغداران در خصوص جرائم مالیاتی نامه اعتراض خود را ظرف ۳۰ روز پس از ابلاغ ارائه نمایند.
وی تاکید کرد: با توجه به ارائه نامه رسیدگی در خصوص جرایم سال ۹۵ مرغداران مشمول به مجلس ارائه شده و در حال رسیدگی است صد درصد جرایم سال ۹۵ بخشیده خواهد شد.
هزار جریبی افزود: اگر نامه رسیدگی مجلس حتی تا ۲ سال نیز به امور مالیاتی استان ابلاغ نشود در خصوص پرونده های مشمول جرائم مالیاتی ۹۵ هیچ اقدامی نمی شود.

 

نشست مرغداران قرجه طیار هزار حریبی فرمانداری حمایت از واحدهای تولیدی و سرمایه گذاران رونق بخش اقتصاد مقاومتی است

نماینده مردم شهرستان گنبد کاووس و بخش محروم داشلی برون گفت: واحدهای تولیدی و سرمایه گذاران نقش بسزایی در اشتغالزایی و رونق اقتصادی ایفا می کنند و ضرورت دارد از این قشر حمایت جدی صورت بگیرد.

به گزارش ترکمن نیوز، قرجه طیار نیز در نشست با مرغداران با شااره به اینکه خود عضو کمیسیون اقتصادی مجلس و کمیته امور مالیاتی و عضو شورای عالی اصناف می باشد اظهار داشت: مسائل و مشکلات تولید کنندگان واحدهای مرغداری به صورت ویژه رسیدگی خواهد شد.

وی افزود: تیم اقتصادی استان در رأس آن استاندار گلستان عزم جدی در حمایت از سرمایه گذاران دارند و شخصا به عنوان نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی تمامی تلاش خود را در حمایت از این قشر خواهم داشت.
طیار تصریح کرد: مشکلات واحدهای تولیدی در مرحله نخست در شهرستان ها، سپس استان و در صورت نیاز در سطح ملی پیگیری و رفع می شود و اگر نیاز به اصلاح قوانین است مجلس نیز در این خصوص ورود می کند.

 

در این نشست: احمد دستمرد معاون عمرانی فرماندار ویژه گنبد کاووس، احمد نعیمی معاون مدیر کل امور مالیاتی و ریس اداره امور مالیاتی شهرستان گنبد کاووس و تنی چند از مسئولین و کارشناسان امور مالیاتی استانی و شهرستانی حضور داشتند.

گزارش از: یاشار نیازی

 

نظرات


 1. غلامرضا بذرافشان گفت:

  سلام .با تشکر از همه مسئولین طبق گفته دوستان اطلاعی از شرایط مالیاتی بابت تکمیا اظهارنامه مالیاتی اطلاع رسانی نشده و طی چند سال گذشته مرغداران دائما در حال ضرر و زیان هستن و چه بسا قادر به پرداخت نمیباشند برای فارم خود ما مبلغ ۳۰ میلیون مالیات اومده که به جرات میتونم اعلام کنم طی پنج سال گذشته من سی میلیون نتونستم سود کنم با جوجه ریزی تعدا د حدودا ۲۵۰ هزار قطعه در سال .
  خیر تا حااا چیزی هم نگفتم

 2. ارکین سردار گفت:

  گوش اگر گوش مسئولین و ناله اگر ناله ماست/ انچه جایی نرسد لاجرم فریادست

 3. Ata Gharaei گفت:

  بازم ممنون آقای قره جه طیار عزیز،نماینده ؟! منتخب منطقه شرق متاسفانه!!!!! شرق گلستان که کلاله باشه عملا فعلا کار قابل توجه ای انجام نداده اند ،خداوند طول عمر باعزت و سلامت برایت دهد.

نظر شما چيست ؟

- پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.

- پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.

- انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

آخرین خبر ها

گنبدکاووس نامزد شهرجهانی فرش ترکمن انتخاب شد...

تنها خلیجِ«خزر» معطل تامین اعتبار/نجات گوهر فیروزه‌ای اولویت نیست...

درآمد روزانه بافندگان فرش دستباف در گلستان ناچیز است...

ضرورت ایجاد دانشکده پزشکی در گنبدکاووس...

ساخت «خانه سفال» در گنبدکاووس با ایجاد اشتغالزایی برای ۱۰ نفر...

فراخوان افسران ذخیره ترکمن به دفاتر ستاد کل نیروهای مسلح...

بازی بدون تماشاگر شهرداری گنبدکاووس در سالن المپیک...

آنه محمد گل عضو شورای هماهنگی روابط عمومی های گلستان منصوب شد...

واکسیناسیون دام در گلستان علیه بیماری لمپی اسکین...

کاهش هزینه‌ها در اپراتورها با جدیت پیگیری می‌شود...

آقای وزیر ورزش لطفا روشنگر فرمائید/ وقتی چند نفر حاضر نیستند در ک...

پیرامون سفر روحانی به گلستان و گنبدکاووس...

تسهیلات بهسازی خانه‌های روستایی با حفظ اصالت پرداخت می شود...

گلستان میزبان برگزاری دومین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف می‌شود/فعال...

اجتماعی کردن مبارزه با موادمخدر به فرهنگ عمومی تبدیل شود...

آسفالت جاده نفت گنبدکاووس-اینچه برون شتاب می گیرد/اعتبار در راه ا...

متنفذین گنبدی به جای جیب خود به فکر منافع مردم باشند/ اگر نفوذی د...

ایران مهیای عبور از دیوار چین

مهمترین دستاورد سفر رییس جمهور به استان ۳ هزار میلیارد تومان اعتب...

اتمام احداث بیمارستان گمیشان تا دوسال آینده...

شهروند،خبرنگار

آمار و ارقام

افراد آنلاين : 10

بازديد امروز : 2132

بازديد ديروز : 9374

بازديد اين هفته : 12602

بازديد اين ماه : 102365

بازديد کل : 15369528

تبلیغات

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات

© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به وب سایت "ترکمن نیوز" می باشد. کپی برداری از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است .

مشاوره کسب و کار سفارش گل سفارش تاج گل خرید اینترنتی گل خرید آنلاین گل گرمایش تابشی

بالا