نشست مدیران کل امور بانوان و خانواده منطقه یک کشور در گلستان برگزار شدگلستان-ترکمن نیوز- سومین کارگروه تخصصی بانوان و خانواده استان گلستان و نشست مدیران کل امور بانوان و خانواده منطقه یک کشور، امروز (۹ مرداد) با حضور مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده در گرگان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، کلثوم غفاری توران، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان دراین جلسه گفت: اعطای ۳۰۰ مورد تسهیلات خانگی به بانوان روستایی، برگزاری ۱۲ کارگاه توان افزایی و تاب آوری اجتماعی در ۷ شهرستان استان با هدف آموزش خانواده ها جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی و تحکیم بنیان خانواده، تدوین اطلس کودکان با همکاری بهزیستی و بخش خصوصی با هدف حمایت از کودکان و تدوین سند ارتقاء زنان استان از مهمترین مصوبات این نشست است.

جلسه تخصصی کارگروه بانوان و خانواده استان با حضور با حضور دکتر فریبا نظری پور کیایی، مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده در استانداری گلستان برگزار شد.

نشست مدیران کل امور بانوان و خانواده منطقه یک کشور نیز با حضور استان های تهران، قم، البرز، قزوین، سمنان، مازندران و گلستان در استانداری گلستان در حال برگزاری است.

 

لینک عضویت در کانال

https://t.me/ITNAnews

منبع: http://shabestan.ir

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۴۵

۰۹ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

30247

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک