نخستین گروه از زائران بیت‌الله الحرام به گلستان بازگشتنداخبار استانی- ترکمن نیوز- مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان با بیان این که نخستین گروه از زائران بیت‌الله الحرام استان گلستان امروز وارد استان شدند و بقیه در ۱۴ پرواز به استان باز می‌گردند، گفت: در حج تمتع امسال ۴۰۲۲ زائر گلستانی به سرزمین وحی اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، رامین آذری در حاشیه استقبال از زائران بیت‌الله الحرام استان گلستان اظهار داشت: براساس برنامه اعلامی شرکت هواپیمایی سعودی حجاج گلستانی توسط ۱۴ پرواز این شرکت و در ۶ روز به فرودگاه گرگان وارد می‌شوند. بر این اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته نخستین پرواز شرکت هواپیمایی سعودی در ساعت ۱۰:۴۰ امروز در فرودگاه گرگان به زمین نشست.

مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان تصریح کرد: با برنامه‌ریزی صورت گرفته و با تلاش همکاران فرودگاهی، سازمان‌ها، ادارات و ارگان‌های دخیل در عملیات حج، شرایط را برای پذیرش پروازها و حجاج فراهم کرده‌ایم و امیدواریم همانند سال گذشته بتوانیم خدمات مناسبی به حجاج و مستقبلین آنها ارائه کنیم.

وی همچنین به برنامه این فرودگاه برای استقبال‌کنندگان اشاره کرد و گفت: با توجه به سنت استقبال پرشور هم استانی‌ها از زائران بیت‌الله الحرام و به منظور ارائه سرویس مناسب به مستقبلین، به خانواده هر زائر گلستانی ۳ عدد کارت تسهیلات حج تحویل داده شده که به ازاء هر کارت، یک خودرو مجاز به ورود به محوطه پارکینگ حج خواهد بود. امید است هم‌استانی‌ها درخواست می‌کنیم با عدم حضور بیش از تعداد در نظر گرفته شده ما را در ارائه خدمات به حجاج و مسافران پروازهای داخلی یاری دهند.

مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان خاطرنشان کرد: در حج تمتع امسال ۴۰۲۲ زائر گلستانی به سرزمین وحی اعزام شدند که پس از انجام مناسک حج و بهره‌گیری از برکات این سفر از امروز این فرودگاه میزبان استقبال از این افراد خواهد بود.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

منبع: tasnimnews.com

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۳۹

۲۰ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

35298

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک