نخستین همایش بین المللی سرمایه گذاری در تاشکند ازبکستان برگزار می شودتورکمن نیوز نخستین همایش بین المللی سرمایه گذاری «تاشکند» ۱۵ اسفندماه در ازبکستان برگزار می شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  همایش بین المللی سرمایه گذاری «تاشکند» در تاریخ ۵ تا ۶ مارس سال ۲۰۲۰ میلادی به همت وزارت سرمایه گذاری و تجارت خارجی جمهوری ازبکستان برگزار می‌شود.

این یک رویداد منحصر به فرد است که با دعوت از بالغ بر ۱۵۰۰ مدیران ارشد تجاری و اقتصادی بین المللی، آسیای مرکزی و ازبک، سرمایه گذاران، رهبران فکر و رسانه های بین المللی توسط شوکت میرضیایف رئیس جمهور ازبکستان و با حضور مقامات کلیدی اقتصادی دولت برگزار می گردد.

همایش سرمایه گذاری بین المللی تاشکند، بستر مناسبی برای بحث در مورد استراتژی های تقویت نقش آسیای مرکزی در بازار سرمایه گذاری بین المللی میباشد.

در همین زمینه رئیس جمهور ازبکستان روز گذشته نشستی را مبنی بر مسایل سازماندهی همایش بین المللی سرمایه گذاری تاشکند برگزار کرد.

میرضیایف در این نشست اظهار داشت: طبق برنامه در سال جاری میلادی به اقتصاد کشور ۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون دلار سرمایه گذاری مستقیم خارجی جذب خواهد شد، با این هدف در ماه مارس همایش بین المللی سرمایه گذاری تاشکند برگزار می شود.

این رویداد بین المللی سرمایه گذاری در سالن همایشهای مرکز تجارت بین المللی «تاشکند سیتی» به آدرس : ۲، خیابان اسلام کریم او، بلوک ۵، تاشکند، ۱۰۰۰۲۷، ازبکستان برگزار می گردد.

«تاشکند سیتی» یکی از بزرگترین پروژه های شهرسازی در جمهوری ازبکستان است. این پروژه تحت نظارت منظم مقامات قرار دارد و دارای بالاترین استانداردها است. ساخت سالن همایش که برای برگزاری رویدادهای مهم بین المللی و مذاکرات سطح بالا مجهز گردیده است، در اکتبر ۲۰۱۹ به پایان رسید.

علاقمندان می توانند از طریق www.tiif.uz  ثبت نام کنند.

 

گردآوری:گروه خبری تورکمن نیوز
http://turkmensnews.com

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۳۲

۰۹ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

68754

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک