نخستین برد گلستان در رقابت های والیبال قهرمانی نوجوانان کشورتورکمن نیوز:  دومین روز رقابت های والیبال قهرمانی نوجوانان کشور در گنبدکاووس روز یکشنبه با برگزاری چهار دیدار پیگیری شد و تیم گلستان موفق شد با شکست سه بر یک تیم آذربایجان غربی، به نخستین پیروزی خود در این بازی ها دست یابد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛در بازی های روز دوم این رقابت ها که صبح و عصر امروز یکشنبه درسالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی گنبدکاووس برگزار شد، علاوه بر گلستان، تیم های همدان، مازندران و خراسان رضوی نیز موفق به شکست حریفان خود شدند.

تیم والیبال نوجوانان همدان که بازی نخست خود را سه بر صفر به تهران واگذار کرده بود، امروز در بازی دوم خود با نتیجه سه بر یک تیم گیلان را شکست داد و تیم مازندران که در بازی نخست خود هم موفق به شکست سه بر صفر خوزستان شده بود امروز نیز تیم البرز را با نتیجه سه بر یک شکست داد و به دومین برد خود دست یافت.

بازی سوم روز دوم مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان کشور بین دو تیم گلستان و آذربایجان غربی برگزار شد که با نتیجه سه بر یک تیم به سود گلستان خاتمه یافت و این تیم موفق به کسب نخستین پروزی خود در این مسابقات شد.

در دیدار چهارم روز دوم این رقابت ها دو تیم خراسان رضوی و آذربایجان شرقی به مصاف هم رفتند که بازی نفسگیر این دو تیم که به ست پنجم کشیده شده در نهایت با نتیجه سه بر دو به نفع تیم خراسان رضوی پایان یافت.

مطابق برنامه اعلام شده از سوی برگزار کنندگان، این مسابقات فردا (دوشنبه ۱۷ تیرماه) با برگزاری چهار دیدار دیگر پیگیری می‌شود که دو تیم آذربایجان غربی و تهران ساعت ۱۰ صبح، تیم البرز با خوزستان ساعت ۱۵ عصر، گلستان با خراسان رضوی ساعت ۱۷ و دو تیم مازندران و گیلان نیز در ساعت ۱۹ به مصاف هم می روند.

به گزارش ایرنا، ۱۰ تیم شرکت کننده در رقابت‌های والیبال قهرمانی نوجوانان کشور که مسابقات آنان از روز شنبه ۱۵ تیر آغاز شده و تا جمعه ۲۱ تیرماه جاری ادامه خواهد داشت، در دو گروه پنج تیمی دسته بندی شده اند که در گروه A تیم‌های “مازندران، البرز، همدان، خوزستان و گیلان و در گروه B تیم‌های “گلستان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، تهران و خراسان رضوی” قرار دارند.

رشته والیبال در شهرستان ۳۵۰ هزار نفری گنبدکاووس علاقه مندان بسیاری به ویژه در میان ترکمن‌ها دارد و از این شهرستان تاکنون بازیکنان و مربیان زیادی به تیم ملی راه یافتند که هم اینک فرهاد قائمی از مشهورترین آنان است.

 

گردآوری:گروه خبری تورکمن نیوز

منبع:ایرنا

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۱۶

۱۷ تیر ۱۳۹۸

کد خبر :

57002

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک