نتيجه بررسی صلاحيت‌ها امروز به داوطلبين اعلام خواهد شدتورکمن نیوز رئيس هيأت نظارت بر انتخابات استان گلستان گفت: نتيجه بررسي صلاحيت ها امروز از طريق فرمانداري هاي مراكز حوزه انتخابيه به داوطلبين اعلام خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  حمیدرضا بهمنی نژاد در گفتگو با واحد مركزی خبر گفت: برابر تبصره ۴ ماده ۵۲ قانون انتخابات پس از مهلت ۲۰ روز بررسی شكایات توسط شورای نگهبان، نظر قطعی و نهایی در خصوص تایید یا رد صلاحیت داوطلبان امروز از طریق فرمانداری های مراكز حوزه های انتخابیه سراسر استان به افراد اعلام خواهد شد.

وی همچنین در خصوص آن دسته از افرادی كه در سیر مراحل قبلی در هیأت مركزی نظارت انتخابات تایید صلاحیت گردیده اما شورای نگهبان نظر به رد صلاحیت آنان داشته است گفت: این قبیل افراد می توانند شكایات خود را از ۱۲بهمن ماه تا ۱۴ بهمن ماه به مدت ۳روز به دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان واقع در خیابان پنجم آذر، بلوار شهید حسام و یا به آدرس مجموعه ورزشی جهان پهلوان تختی در تهران ارائه نموده و رسید دریافت نمایند.

بهمنی نژاد در مورد احتمال تایید صلاحیت افرادی كه در مرحله قبل صلاحیت آن ها احراز نگردیده بود گفت: با توجه به بررسی شكایات این قبیل افراد در شورای نگهبان و دریافت مدارك جدید از آنان صلاحیت تعدادی از این افراد به تایید شورای نگهبان رسیده كه از طریق فرمانداری های مراكز حوزه انتخابیه به آن ها اعلام خواهد شد.

رئيس هيأت نظارت بر انتخابات استان گلستان همچنین افزود: اعلام قطعی اسامی داوطلبین واجد شرایط نهایی در روز ۲۲ بهمن ماه توسط شورای نگهبان اعلام خواهد شد و داوطلبین انتخابات و طرفداران آن ها فقط از تاریخ ۲۴ بهمن ماه الی ۳۰ بهمن ماه بمدت یك هفته می توانند در چارچوب مقررات تبلیغات نمایند.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۲۶

۱۲ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

68939

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک