مرحله مقدماتی تور ملی ساحلی دو ستاره بندر ترکمن - نتایج مرحله مقدماتی تور ملی ساحلی دو ستاره بندرترکمنترکمن نیوز:  مرحله مقدماتی تور ملی دو ستاره والیبال ساحلی بندر ترکمن با ۳۰ دیدار به پایان رسید.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  این مسابقات از صبح روز گذشته (دوشنبه) در سه زمین ساحلی مجموعه ورزشی امام رضا (ع) شهرستان بندرترکمن آغاز شد و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت.

۳۱ تیم در این مسابقات شرکت کردند که دیدارهای دور مقدماتی مسابقات در هشت گروه (هفت گروه چهار تیمی و یک گروه سه تیمی) برگزار شد و تیم‌های قطعات خودرو هانتر، هتل کانیار علی‌آباد، سایپا تهران، اتولنت سعید گنبد، سامسونگ، املاک فرید کلاچای، آرد ترکمن دشت و شرکت سبز دشت قلعه با کسب دو برد در مرحله گروهی به‌‌عنوان تیم نخست گروه مستقیما راهی مرحله یک هشتم نهایی شدند.

تور ملی دو ستاره بندر ترکمن با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود و داشتن تست منفی کرونا از الزامات مسابقات برای بازیکنان و عوامل اجرایی است. جایزه این مسابقات نیز مبلغ ۱۸۰ میلیون ریال است که بین تیم‌های اول تا هشتم تقسیم خواهد شد.

فهرست تیم‌های هشت گروه مرحله مقدماتی و نتایج دیدارهای این مرحله از رقابت‌ها به قرار زیر است:

گروه A

قطعات خودرو هانتر: آرش وکیلی – بهمن سالمی

باتی باکس: محسن مهرگان – سید محمد حسین‌ موسوی

لوازم آرایشی بهداشتی برومند: وحید نیکوفر – داود یمرلی

نتایج:

باتی باکس یک – لوازم آرایشی برومند ۲ (۲۳ بر ۲۱، ۱۳ بر ۲۱ و ۱۰ بر ۱۵)

قطعات خودرو هانتر ۲ – لوازم آرایشی بهداشتی برومند صفر (۲۱ بر ۱۶ و ۲۱ بر ۱۶)

گروه B

هتل کانیار علی‌آباد: رحمان رئوفی – حامد میرزاعلی

رادین پلاست کاوان: بهمن قلی‌پوری – ابراهیم امانپور

هورسان رامسر: عباس پورعسگری – صابر هوشمند

شهرداری جویبار: حمزه چلنگری – امیر پلنگیان

نتایج:

هتل کانیار علی‌آباد ۲ – شهرداری جویبار صفر ( ۲۱ بر ۸ و ۲۱ بر ۱۰)

رادین پلاست کاوان یک – هورسان رامسر ۲ (۱۵ بر ۲۱، ۲۱ بر ۱۶ و ۲۶ بر ۲۸)

هتل کانیار علی‌آباد ۲ – هورسان رامسر صفر (۲۱ بر ۱۹ و ۲۲ بر ۲۰)

شهرداری جویبار صفر – رادین پلاست کاوان ۲ (۱۱ بر ۲۱ و ۹ بر ۲۱)

گروه C

سایپا تهران: علیرضا آقاجانی – جواد فیروزپور

نیل گستر بندرگناوه: محمد جان احمدی – محمد اسماعیل نقی‌پور

سروقامتان بابل: عباس مظفری – میثم شکری

هیات والیبال سمنان: ایمان ضیایی – آیدین بوبک

نتایج

سایپا تهران ۲ – هیات والیبال سمنان صفر (۲۱ بر ۱۴ و ۲۱ بر ۱۵)

نیل گستر بندرگناوه صفر – سروقامتان بابل ۲ (۴ بر ۲۱ و ۱۵ بر ۲۱)

سایپا تهران ۲ – سروقامتان بابل صفر (۲۱ بر ۱۰ و ۲۱ بر ۱۵)

هیات والیبال سمنان ۲- نیل گستر بندرگناوه صفر (۲۱ بر ۱۱ و ۲۱ بر ۱۵)

گروه D

اتو لنت سعید گنبد: پرویز فرخی – بهنام توکلی

بندر خرمشهر: سیدحمید سید‌نوری – مهرشاد حمیداوی

گساپوش یزد: مهدی محفوظی- طه مهری

بندرترکمن: عزیز امانیان – میکائیل خوجم‌زاده

نتایج:

اتو لنت سعید گنبد ٢ – بندرترکمن صفر (۲۱ بر ۱۵ و ۲۱ بر ۱۲)

بندر خرمشهر یک – گلساپوش یزد ۲ (۸ بر ۲۱، ۲۱ بر ۱۹ و ۹ بر ۱۵)

اتو لنت سعید گنبد ٢ – گلساپوش یزد صفر (۲۱ بر ۸ و ۲۱ بر ۱۱)

بندرترکمن ۲ – بندر خرمشهر صفر (۲۱ بر ۱۱ و ۲۱ بر ۱۶)

گروه E

سامسونگ: آق‌محمد سلاق – امیر شوشتری‌زاده

هیات والیبال تهران: کیا شوشتری‌زاده – امید حسینی

کیان پارس اهواز: حسین جاودانیان – احسان یوسفی اصل

پاس گرگان: علی روح افزائی – بهنام یارعلی

نتایج:

سامسونگ ۲ – پاس گرگان صفر (۲۱ بر ۱۵ و ۲۲ بر ۲۰)

هیات والیبال تهران ٢ – کیان پارس اهواز صفر (۲۱ بر ۱۲ و ۲۱ بر ۱۱)

سامسونگ ۲ – هیات والیبال تهران صفر (۲۱ بر ۱۵ و ۲۱ بر ۱۵)

پاس گرگان ۲ – کیان پارس اهواز صفر (۲۱ بر ۱۰ و ۲۱ بر ۱۳)

گروه F

املاک فرید کلاچای: پیمان درگاهی – شهرام قاسم‌خواه

عدالت ترابر بافق: محمد پورامینی – محمدجواد نظری

عکاسی آتی تاتی: سجاد آقایی – مرتضی نظری

فروشگاه اینترنتی الیزا بوشهر: مهدی خسروی‌فرد – علی ذهبی

نتایج:

املاک فرید کلاچای ۲ – فروشگاه اینترنتی الیزا بوشهر صفر (۲۱ بر ۱۴ و ۲۱ بر ۱۶)

عدالت ترابر بافق ۲ – عکاسی آتی تاتی صفر (۲۱ بر ۱۶ و ۲۱ بر ۱۶)

املاک فرید کلاچای ٢ – عدالت ترابر بافق صفر (۲۱ بر ۱۳ و ۲۱ بر ۱۴)

فروشگاه اینترنتی الیزا بوشهر یک – عکاسی آتی تاتی ۲ (۲۱ بر ۱۷، ۱۳ بر ۲۱ و ۸ بر ۱۵)

گروه G

ایساکو کنعانی بهشهر: علی رحیمی – علی عبداله‌پور

مجموعه آب درمانی و استخر مادر آق‌قلا (قانقرمه): سینا عنایتی – آرمین کمی

فرش گلستان سنگسر: مجید صفایی – مجتبی آرو

آرد ترکمن دشت: رسول خواجه – محمدامین گلی‌نیا

نتایج:

ایساکو کنعانی بهشهر صفر – آرد ترکمن دشت ۲ (۱۴ بر ۲۱ و ۱۵ بر ۲۱)

مجموعه آب درمانی آق‌قلا ٢ – فرش گلستان سنگسر یک (۲۱ بر ۱۵، ۱۷ بر ۲۱ و ۱۵ بر ۱۳)

آرد ترکمن دشت ۲- مجموعه آب درمانی آق‌قلا یک (۱۹ بر ۲۱، ۲۱ بر ۱۴ و ۱۶ بر ۱۴)

ایساکو کنعانی بهشهر صفر – فرش گلستان سنگسر ۲ (۱۴ بر ۲۱ و ۱۴ بر ۲۱)

گروه H

سیمان گیلان: سید سینا جعفری – سید عرشیا اکبری

شرکت تعاونی سبزدشت قلعه: رسول یمرلی – کامبیز کلته

زد میکی: رشید قرنجیک – امین حسن‌زاده

فیلتر سرکان: سالار جعفری تمایلی – مهد مهدی بصری

نتایج:

سیمان گیلان ٢ – فیلتر سرکان صفر (۲۱ بر ۷ و ۲۱ بر ۱۸)

شرکت تعاونی سبزدشت قلعه ٢ – زد میکی صفر (۲۱ بر ۱۴ و ۲۱ بر ۹)

سیمان گیلان صفر – شرکت تعاونی سبزدشت قلعه ۲ (۱۸ بر ۲۱ و ۱۵ بر ۲۱)

زد میکی ۲ – فیلتر سرکان صفر (۲۱ بر ۱۱ و ۲۱ بر ۱۱)

صبح امروز نیز هشت دیدار زیر در مرحله نخست حذفی برگزار می‌شود و تیم‌های برنده راهی مرحله یک هشتم نهایی خواهند شد:

هیات والیبال تهران – هیات والیبال شهرستان سمنان

هورسان رامسر – زد میکی

سرو قامتان بابل – باتی باکس

تعاونی عدالت ترابر بافق – فرش گلستان سنگسر

لوازم آرایشی بهداشتی برومند – عکاسی آتی تاتی

گلساپوش یزد – پاس گرگان

سیمان گیلان – بندرترکمن

مجموعه آب درمانی و استخر مادر آق‌قلا – رادین پلاست کاوان

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۵۳

۰۶ آبان ۱۳۹۹

کد خبر :

84881

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک