فرماندار شهرستان ترکمن در پنجمین جلسه انجمن کتاخانه های عمومی شهرستان ترکمنبندر ترکمن-ترکمن نیوز-  فرماندار شهرستان ترکمن در پنجمین جلسه انجمن کتاخانه های عمومی شهرستان ترکمن از نام گذاری یکی از خیابانهای شهر بندرترکمن به نام کتاب به مناسبت سالروز کتاب و کتابخوانی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران؛ الیاس هیوه چی  تلاش مسئولین را در مسیر برجسته ساختن فرهنگ کتاب و کتابخوانی در اذهان عمومی خواستار شد.
وی اظهار داشت: فرزندانمان را در مسیر توانمند سازی پیش ببریم تا بتوانند راه و مسیر خوب در کمک به سازندگی جامه و برطرف ساختن نیاز انسانها در جامعه طی کنند.
هیوه چی تصریح کرد: والدین نباید خواسته های خودشان را بر کودکان تحمیل کنند و سرنوشت آنان را برمبنای آنچه خودشان دوست دارند پیش نویس کنند.
وی گفت: فرزندانمان اولین الگویی که دارند پدر و مادر هستند و والدین نقش بسزایی در فرهنگ انس با کتاب و کتابخوانی در خانواده ایفا می کنند.
رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان تصریح کرد: اگر میخواهیم جامعه با فرهنگ و توسعه یافته داشته باشیم الگوهای مناسب آموزش فرهنگ کتاب و کتابخوانی را در جامعه ترویج دهیم.

 فرماندار شهرستان ترکمن در پنجمین جلسه انجمن کتاخانه های عمومی شهرستان ترکمن

وی تاکید کرد: باید به فرزندانمان بیاموزیم صرف خواندن کتاب مطرح نیست، بلکه آموختن علم و کسب آگاهی از آن در مسیر توسعه جامعه اهمیت دارد.
در پایان فرماندار به همراه اعضا بازدید از کتابخانه عمومی شهر بندر ترکمن به عمل آوردند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۱۲

۲۱ آبان ۱۳۹۷

کد خبر :

40074

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک