نام گذاری بوستانی در گنبدکاووس به نام مادراخبار گنبدکاووستورکمن نیوز شهردار گنبدکاووس گفت: که بوستان جدید الاحداث در انتهای خیابان امامزاده غربی این شهر به مناسبت ولادت با سعادت دخت نبی مکرم اسلام (ص) و بزرگداشت مقام شامخ زن، به نام مادر نامگذاری شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛ به نقل از ایرنا، منصور طعنه گنبدی اظهار کرد: نامگذاری این بوستان که چهار هکتار مساحت دارد، به نام مادر با همفکری و موافقت اعضای شورای اسلامی شهر صورت گرفته است.
وی با تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه (س) و روز مادر و زن، اضافه کرد: به همین مناسبت امروز صبح با برگزاری مراسمی، از بانوان شاغل در واحدهای مختلف اداری شهرداری گنبدکاووس با اهدای هدایایی تجلیل شد.
طعنه گنبدی ادامه داد: هم اکنون در گستره حوزه خدماتی شهر گنبدکاووس در مجموع ۳۵ بوستان کوچک و بزرگ وجود دارد که شهروندان از آن استفاده می کنند.
شهردار گنبدکاووس همچنین با اشاره به در پیش بودن سال نو و تعطیلات نوروز، گفت: برنامه ریزی لازم برای کاشت گل های فصلی، رنگ آمیزی، هرس درختان و زیباسازی تمام پارک ها بالاخص بوستان ها و میدان های یزرگ ورودی و مرکزی شهر برای استفاده مسافران نوروزی و شهروندان از حدود یک ماه پیش آغاز و درحال انجام است.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۹:۲۷

۰۸ اسفند ۱۳۹۷

کد خبر :

46618

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک