پیام تبریک فرمانده قرارگان لشکر 30 گلستان بمناسبت هفته ناجا

اخبار گلستان – ایتنانیوز – ارشد نظامی ارتش در استان گلستان و فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را طی پیامی تبریک گفت.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن،  به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی استان گلستان امیر سرتیپ مهدی معمار باشی به مناسبت فرارسیدن هفته ناجا را طی پیام زیر تبریک گفت:

Sartip Itnanews2 300x209 - نام نیروی انتظامی در تاریخ ایران قرین با شجاعت، دلاوری و ایثارگری است

بسمه تعالی

هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است برای تجلیل از بزرگ مردانی جان بر کف که بی تردید کار و تلاش خستگی ناپذیر و ایثاربی وقفه آنان زمـنه ساز استقرار سلامت اجتماعی و امنیت جامعه اسلامی است.
نام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ قرین با شجاعت ، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی است که با توکل به خداوند متعال و استعانت از انفاس قدسی حضرت ولی عصر (عج) در ایجاد امنیت و آسایش مردم با تلاش فراوان جان خود را نثار نموده اند .
بی شک یکی از محورهای توسعه ,امنیت می باشد و خوشبختانه استان گلستان به مدد زحمات عزیزان نیروی انتظامی از استان های امن کشورمان می باشد و فضا و فرصت برای سرمایه گذاری داخلی و خارجی فراهم است.
یکی از سیاست های مهم دولت دوازدهم بحث امنیت تمامی مرزهای کشور، همچنین امنیت اجتماعی و روانی جامعه است و در سالهای گذشته سبزپوشان نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت با نثار جان خود خدمات شایانی را به کشور ارائه کردند.
بدینوسیله از زحمات شبانه روزی نیروی انتظامی استان گلستان و فرماندهی محترم انتظامی استان که در برقراری نظم و امنیت در شهر و روستا تلاش می کنند تقدیر و تشکر می نماییم.
انشاالله در سایه رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، ایران اسلامی همیشه در کمال امنیت و آسایش باشد.

 

انتشار دهنده: یاشار نیازی

 

 

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۴۶

۱۸ مهر ۱۳۹۶

کد خبر :

4684

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک