سردار آزمون:

ناراحت از دست دادن "آقای گلی" نیستمتورکمن نیوز: مهاجم ایرانی تیم زنیت سن پترزبورگ ابراز امیدواری کرد این تیم بتواند در لیگ قهرمانان اروپا هم درخشش خوبی داشته باشد. او هم‌چنین تاکید کرد: از نرسیدن به “آقای گلی” لیگ روسیه ناراحت نیست.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛سردار آزمون، مهاجم ایرانی تیم زنیت سن پترزبورگ، در نهایت با زدن ۱۳ گل به عنوان دومین گلزن برتر فوتبال روسیه انتخاب شد و نتوانست عنوان آقای گلی را به دست بیاورد.

سردار آزمون بعد از پایان فصل ۱۹ – ۲۰۱۸ لیگ روسیه، گفت‌: زنیت با شایستگی قهرمان لیگ روسیه شد؛ به تمام هواداران و بازیکنان تیم تبریک می‌گویم. ما توانستیم با قدرت عنوان قهرمانی را در لیگ روسیه به دست بیاوریم و این بسیار خوشحال کننده است.

این مهاجم ایرانی تیم زنیت سن پترزبورگ در پاسخ به این سوال که نتوانست عنوان آقای گلی را به دست بیاورد و به فیودور چالوف برسد، در این رابطه توضیح داد: اصلاً ناراحت این مساله نیستم. من به چالوف تبریک می‌گویم. او حتماً شایسته کسب عنوان “آقای گلی” بود. من وقتی به زنیت آمدم تمام تمرکزم معطوف به این بود که تیم بتواند به قهرمانی دست یابد و به “آقای گلی” فکر نمی‌کردم. در این‌جا شرایط بسیار خوب است و تیم خیلی خوبی در اختیار داریم و هواداران هم از ما حمایت می‌کنند. امیدوارم که در لیگ قهرمانان هم بتوانیم خوش بدرخشیم و باعث شادی هوادارانمان شویم.

 

گردآوری:گروه خبری تورکمن نیوز

https://turkmensnews.com

منبع:sport24

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۲۹

۰۷ خرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

54168

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک