میز خدمت در مصلی اهل سنت گنبدکاووس اجرا شدگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: میز خدمت با حضور حداکثر مدیران دستگاه اجرایی در مصلی نمازجمعه اهل سنت گنبدکاووس برپا شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  مهندس عبدالقدیر کریمی در حاشیه برگزاری میز خدمت در مصلی اهل سنت گنبدکاووس اظهار داشت: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دسترسی راحت مردم به خدمات دولت تدبیر و امید میز خدمت برای پاسخگویی به موضوعات مردم برپا شده است.
وی افزود: با برپایی میز خدمت مردم در کوتاه ترین زمان ممکن موضوعات خود را مطرح کرده و این موضوعات توسط مدیران دستگاه های اجرایی پیگیری می شود.
وی افزود: در هفته های گذشته مردم شهرستان گنبدکاووس شاهد برپایی میز خدمت در مصلی نمازجمعه اهل تشیع و مساجد و روستاها بودند و امروز شاهد بیان موضوعات مردم از تربیون میز خدمت به مسئولان در مصلی اهل سنت هستیم.
معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس بیان داشت: تکریم و احترام به مردم هدف ماست و تلاش داریم در این شرایط خاص و حساس بتوانیم مسائل و مشکلات مردم را پیگیری و حل و فصل نماییم.
کریمی گفت: خوشبختانه برپایی میز خدمت در اماکن عمومی مورد استقبال مردم قرار گرفته و امیدواریم بتوانیم در حد توان بخشی از آلام مردم را تسکین دهیم.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۳۸

۰۱ دی ۱۳۹۷

کد خبر :

42398

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک