با صدور مجوزی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

ولیپور 300x198 - موسسه اصحاب رسانه گلستان تاسیس شدتورکمن نیوز: موسسه اصحاب رسانه استان گلستان با هدف کمک به ارتقای کمی و کيفی مطبوعات استان با رعايت حفظ حقوق، منافع مشروع و قانونی همچنین بهره‌گيری از تجربه و دانش از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز فعالیت گرفت.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  مدیرعامل موسسه اصحاب رسانه استان گلستان در گفت‌وگو با خبرنگار تورکمن‌نیوز اظهار داشت: طبق اساسنامه کليه فعاليت‌ها و اقدامات مؤسسه در چهارچوب قوانين و مقررات موضوعه کشوری و سياست‌های فرهنگی مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی، هماهنگ با برنامه‌های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي انجام می‌پذيرد.

«غلامرضا ولی پور»، افزود: اهم موضوع فعاليت های این موسسه انجام پژوهش‌های رسانه‌ايی و تحليل محتوا و نیز خدمات روابط عمومی و اطلاع‌رسانی و ارائه مشاوره رسانه‌ای به اشخاص حقيقی و حقوقی و برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت رسانه‌ای و همچنین خدمات‌رسانی به روزنامه نگاران و خبرنگاران داخلی و طراحی و برگزاری نمايشگاه‌های مطبوعاتی عمومی و تخصصی می‌باشد.

وی، با بیان اینکه موافقت اصولی این موسسه از سوی وزارتخانه صادر و ابلاغ گردیده است، اظهار داشت: نام موسسه نیز در اداره ثبت موسسات و شرکت‌های غیرتجاری مورد تایید قرار گرفت.

ولی پور، بدون اشاره به نام اعضای هیات مدیره، افزود: این موسسه توسط یک هیات مدیره هفت نفره اداره می‌شود و مدیرعامل نیز توسط این هیات مدیره منصوب می‌گردد.

وی، خدمات‌رسانی ویژه به روزنامه‌نگاران و خبرنگاران عضو دراین موسسه را اولویت اصلی برنامه‌های خود برشمرد و اظهار امیدواری کرد: با تلاش اعضای هیات مدیره و تعامل سازنده با دستگاه‌ها و ارگان‌های دولتی و غیردولتی در زمینه خدمات رسانی و ارایه فعالیت صنفی به اصحاب رسانه و پیگیری مطالبات آنان به خصوص در بخش مسکن گام‌های موثری برداشته شود.

گفتنی است، ولی پور در حال حاضر مدیرمسئول ۳ نشریه و مشاور رسانه‌ای مهندس هزارجریبی نماینده گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی و نیز مشاور فرهنگی و رسانه‌ای شورای اسلامی شهرستان گرگان می‌باشد.

گزارش از : یاشار نیازی

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۲۱

۱۵ تیر ۱۳۹۸

کد خبر :

56836

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک