hashemi ostandar 1 300x184 - مهلت یک هفته ای استاندار برای انتشار اطلاعات درخواستی رسانه ها / برخی در فضای مجازی باج خواهی می کنند/ هر کس وام یا زمین گرفت باید اطلاعاتش علنی باشدگلستان-ترکمن نیوز-  استاندار گلستان گفت : همه مدیران موظفند اطلاعات دخواستی مردم و رسانه ها را در سایتشان بارگذاری کنند و اگر مدیری تخلف کرد بازرسی استانداری با او برخورد نماید .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل گلستان ما، سید مناف هاشمی استاندار گلستان ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه ، به نامه سرگشاده این پایگاه خبری و سوال این سایت پاسخ داد.

هاشمی افزود : در حوزه فساد و رانت هیچ محرمانه ای نداریم و اگر رسانه ها فساد را علنی کنند اتفاقا مردم حمایت می کنند ، هر کس وام گرفت اطلاعاتش باید بیرون بیاید و هر کس هم زمین گرفت باید اطلاعاتش علنی باشد .

وی تصریح کرد : تمام مراجع و مدیران از جمله آقایان نصیبی ، قوانلو ، مازندرانی ، قدس علوی و تامین اجتماعی موظفند لیست تسهیلات گیرندگان و کسانی که خدمات یا زمین دریافت کردند ظرف یک هفته حتی به روش سنتی هم شده ، را در سایت خود بارگذاری نمایند به نحوی که مردم و رسانه ها بتوانند از آن استفاده نمایند ، اگر این کار انجام نشد آقای سجادی بازرسی استانداری با متخلفین از این دستور برخورد نماید.

استاندار در ادامه تاکید کرد : این طور هم نباشد که با بارگذاری این اطلاعات عده ای باز به جان سرمایه گذاران بیفتند چرا که افرادی در فضای مجازی استان هستند که به روش های مختلف سعی دارند اینگونه موارد را بزرگنمایی کنند و تلاش شان اینست که بنده نباشم .

هاشمی خاطرنشان ساخت : ابتدا گفتند حسینی فرماندار آزادشهر پسرخاله بنده است در حالیکه من اصلا خاله ندارم ، بعد گفتند پسرخاله خانم من است در حالیکه خانم من یک پسر خاله دارد بنام دکتر حسینی که چشم پزشک است و در تهران حضور دارد ، نمی دانم این شایعات بر چه اساسی پخش می شود .

وی با اشاره به اینکه بنده برای خراسان رضوی ، مازندران ، تهران و شهرداری تهران گزینه بودم ولی رد کردم ، تصریح داشت : به برخی ها در فضای مجازی خط می دهند یا باج خواهی می کنند تا عدد خواهی کنند .

این مقام ارشد استانی عنوان کرد : اگر برخی پروژه های بزرگ استان نظیر آشوراده یا پتروشیمی و … به ثمر نمی رسند اولا به دلیل وجود رانت و فساد و دوما به دلیل کوته فکریها و کوته نظریهاست ، چرا باید در زمینه پروژه گردشگری آشوراده یک NGO خاص باید اظهار نظر کند ، چرا مردم ، سرمایه گذار و رسانه ها نباید از این رخداد مهم استانی دفاع کنند؟

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۲۸

۱۳ دی ۱۳۹۷

کد خبر :

43059

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک