مهلت ثبت نام آزمون دانشگاه مذاهب اسلامی تمدید شدترکمن نیوز: ثبت نام آزمون اختصاصی دانشگاه مذاهب اسلامی ویژه طلاب برادر و خواهر برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸ در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ادامه خواهد داشت

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل از روابط عمومی دانشگاه مذاهب اسلامی؛ با عنایت به حوادث جاری شدن سیل در برخی از استان‌های و با ابراز تأسف از خسارت‌های جانی و مالی هم وطنان عزیز، و از طرفی موج عظیم همدلی مردم از جمله حضور طلاب عزیز شیعه و اهل سنت برای امدادرسانی به سیل‌زدگان، دانشگاه مذاهب اسلامی با تغییر زمان برگزاری آزمون اختصاصی طلاب از ۵ اردیبهشت به ۳۱ خرداد موافقت کرد.
دانشگاه مذاهب اسلامی بر اساس مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با نظارت سازمان سنجش آموزش کشور از میان طلاب حوزه‌های علمیه شیعه و مدارس علوم دینی اهل سنت از طریق آزمون اختصاصی در سال تحصیلی ۹۹ -۹۸ در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو می‌پذیرد.
بر اساس اعلام معاونت آموزشی دانشگاه مذاهب اسلامی همچنین آزمون اختصاصی جذب طلاب دانشگاه در ۱۸ رشته محل، ۳۱ خرداد ۹۸ در شهر‌های تهران، قم، بندرعباس، زاهدان، سنندج، گنبدکاووس و بوشهر برگزار خواهد شد.
علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به سایت دانشگاه به نشانی www.mazaheb.ac.ir و با مطالعه دقیق دفترچه آزمون اختصاصی نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۹:۲۷

۲۷ فروردین ۱۳۹۸

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک