جاور 300x194 - منتخب مجلس یازدهم نماینده همه شهروندان گنبدکاووس استتورکمن نیوز:  امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس با اشاره به آغاز رای گیری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای از صبح امروز اظهار داشت: کاندیدایی که طبق قوانین انتخابات مجلس آرای لازم را از سوی مردم کسب کرده، برنده انتخابات و منتخب همه مردم این شهرستان خواهد بود نه نماینده یک گروه، طایفه و یا قومی.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  آخوند عبدالکریم جاور در سخنان پیش از نماز عبادی جمعه این هفته دوم اسفند ماه ۹۸ ضمن دعوت همه اقشار مردم به حضور در پای صندوق های اخذ رای و مشارکت حداکثری در انتخابات اظهار داشت: شرکت در انتخابات و انتخاب فردی اصلح از بین نامزدان مجلس شورای اسلامی حق شماست.

وی گفت: کاندیداهای محترم شهرستان طی هفته گذشته به معرفی خود و برنامه هایشان پرداختند. امروز با آگاهی و شناختی که از کاندیداها دارید رای تان به شخصی که اطمینان دارید متعهد و امانتدار خواهد بود بدهید.

خطیب جمعه اهل سنت گنبدکاووس با بیان اینکه؛ نتیجه آرای انتخابات به نفع هر یک از نامزدها باشد بزودی مشخص خواهد شد اظهار داشت: به کاندیداها و هواداران آنان توصیه می کنم اخلاق مدار باشند و اخلاق نیز حکم می کند به برنده این انتخابات تبریک بگویند.

آخوند عبدالکریم جاور تصریح کرد: منتخب انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی، نماینده همه آحاد مردم این شهرستان است و باید بدون هیچگونه حب و بغض یا تفکیکی به همه مردم شهرستان و ملت ایران خدمت نماید.

وی ضمن ابراز گلایه از اسراف برخی کاندیداها در شرایط فعلی اقتصادی در تبلیغات انتخاباتی اخیر اظهار داشت: برخی تجار، شرکت ها و همچنین کاندیداها در برگه ها، پوسترها و یا تقویم ، اسماء الهی، آیات قرآن و آیت الکرسی را درج می کنند که این امر به جهت زیر پا ماندن مقدسات، هرچند بدون قصد و نادانسته، صحیح نیست.

آخوند جاور بخش قالبی از سخنان خود را به سلسله موضوع اهمیت شناخت و کشف حقیقت دین و رموز آیات قرآن اختصاص داد و اظهار داشت: امروزه یکی از مهمترین مسائل جوامع اسلامی توطئه دشمنان اسلام در به انحراف کشاندن جوانان از طریق دنیای ارتباطات و کانال های مجازی است.

آخوند عبدالکریم جاور با تاکید براینکه حاضر نیستم حتی یک جوان هم از دین منحرف و یا دلسرد شود اظهار داشت: همه ما امت مسلمان وظیفه داریم از دین اسلام حراست کنیم. هر کس واجب است در هر سمت، مقام و شغلی هست به هر نحو و شکلی که می تواند حمایت کنند تا از دین در برابر منحرفین و منافقین حراست شود.

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس با بیان اینکه تخریب کنندگان دین اسلام هیچ شناختی از قرآن و اسلام ندارند اظهار داشت: دین اسلام شعائر و برنامه ای برای زندگی بهتر، سالم تر و آیینی جهت تضمین امنیت، آرامش وسعادت بشریت است.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۳۱

۰۲ اسفند ۱۳۹۸

کد خبر :

70034

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک