ممنوعیت پرواز هواپیماهای ایرلاین ترکمن هوایولاری به اتحادیه اروپا بین الملل-ترکمن نیوز-  سازمان امنیت هوانوردی اروپا (EASA) با اشاره به عدم رعایت استانداردهای بین‌المللی پرواز توسط شرکت ملی هواپیمایی ترکمنستان «ترکمن هوایولاری» پروازهای این شرکت به کشورهای اروپایی را ممنوع کرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛ به نقل تین نیوز، سازمان امنیت هوانوردی اروپا (EASA) با اشاره به عدم رعایت استانداردهای بین‌المللی پرواز توسط شرکت ملی هواپیمایی ترکمنستان «ترکمن هوایولاری» پروازهای این شرکت به کشورهای اروپایی را ممنوع کرد.

به گزارش تین‌نیوز به نقل از فارس، سازمان امنیت هوانوردی اروپا (EASA) با اشاره به عدم رعایت استانداردهای بین‌المللی پرواز توسط شرکت «ترکمن هوایولاری» ترکمنستان، پروازهای این شرکت به کشورهای اروپایی را ممنوع کرد.

EASA از رعایت نشدن استانداردهای بین‌المللی توسط ترکمن هوا یولاری خبر داد و اعلام کرد تا زمان اجرای استانداردهای مطلوب، هواپیماهای ترکمن به حریم هوایی اروپا وارد نمی‌شوند.

شایان ذکر است که شرکت مذکور ۳ پرواز دائم به کشورهای اروپایی از جمله فرانسه، آلمان و انگلستان داشت اما در سال ۲۰۱۸ فرودگاه بین‌المللی «پاریس» نیز با اشاره به رعایت نشدن قوانین مربوطه پروازهای این شرکت ترکمنی را ممنوع کرد.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۰۵

۱۶ بهمن ۱۳۹۷

کد خبر :

44906

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک