نماینده شرق گلستان در مجلس:

57433359 300x250 - ملت ایران در مقابل تحریم‌های آمریکا پیروز می‌شودگلستان-ترکمن نیوز-  نماینده شرق گلستان در مجلس گفت: امسال چهلمین سال پیروزی انقلاب و پختگی نظام جمهوری اسلامی است و مردم با تبعیت از منویات مقام معظم رهبری با همدلی و مقاومت در مقابل تحریم‌ها ایستادگی خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  شهرام کوسه‌غراوی در گفت‌و‌گو با خبرنگاران اظهار داشت: دشمن از اوایل پیروزی انقلاب اسلامی تحریم‌ها و فشارهای خود را بر ایران تحمیل کرده و در این مدت هیچ اتفاقی برای کشور عزیزمان نیفتاده و مطمئن هستیم بیشتر این تهدیدها جنگ روانی بیش نیست و تشدید آن هیچ مشکل جدی برای کشور ایجاد نخواهد کرد.
وی افزود: مردم همواره در طول انقلاب اسلامی و در همه صحنه‌ها حضور داشته و در کنار مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران و و از کیان کشور دفاع می‌کنند.
نماینده مردم شرق گلستان در مجلس بیان داشت: مردم با هر مذهب و قومیتی بار دیگر با توجه به تهدیدها و تحریم‌های آمریکا و استکبار جهانی، در راهپیمایی ۱۳ آبان با اتحاد و وحدت حضور پرشور خواهند داشت و مانند گذشته به دشمنان نشان خواهند داد که این مشکلات هیچ تاثیری در وحدت و انسجام آن‌ها نخواهد گذاشت.
وی ادامه داد: در زمان جنگ تحمیلی با توجه به اینکه مانند اکنون مردم ما امکانات و زیرساخت‌های لازم را نداشتند و شرایط بسیار سختی را گذرانند، با وحدت و همدلی مقاومت و ایستادگی کردند و امروز با این همه دستاوردهای مهم و مختلف در کشور، مردم همچون گذشته با انسجام ملی در کنار مسئولان نظام و به تبعیت از ولایت فقیه خود این مشکلات را نیز پشت سر گذاشته و جواب کوبنده‌ای به یاوه‌گویی‌های دشمن خواهند داد.
کوسه غراوی گفت: مردم منطقه شرق گلستان مانند دیگر مناطق کشور, اعم از شیعه و سنی و اقوام مختلف ایران‌زمین در راهپیمایی ۱۳ آبان حضور پرشور و گسترده‌ای خواهند داشت و یک بار دیگر حمایت خود را از نظام جمهوری اسلامی ایران به جهانیان نشان می‌دهند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۱۸

۱۳ آبان ۱۳۹۷

کد خبر :

39556

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک