معاون امور مجلس رئیس جمهور:

moaven1 10sh 300x201 - ملاک انتصاب ها در دولت دوازدهم شایسته سالاری فارغ از قوم و مذهب استاخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز-   حسینعلی امیری عصر پنجشنبه در مراسم شروع عملیات اجرایی احداث بیمارستان ۶۴ تختخوابی شهرستان مرزی مراوه تپه در شرق استان گلستان، اظهار داشت: استفاده از افراد شایسته فارغ از قوم و مذهب رویکرد اصلی شخص رئیس جمهور است که در جلسه اخیر با هیات دولت نیز این خط مشی را به همه وزیران مورد تاکید قرار داد.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن،  وی با یادآوری تنوع اقوام و مذاهب در ایران گفت: بی گمان مسیر انتصاب ها در دولت تدبیر و امید چه در دوره یازدهم و چه در دولت دوازدهم، براساس شایسته سالاری است.
امیری اضافه کرد: همه ملت ایران ارادت ویژه ای به نبی مکرم اسلام (ص) و اهل بیت عصمت و طهارت (ع) دارند بنابراین بایستی سیره نبوی و رفتار علوی را مدنظر خود قرار داده و از اختلافات کوچک که موجب سوء استفاده دشمن می شود، پرهیز کنیم.
وی همچنین با اشاره به خدمات و دستاوردهای دولت یازدهم در حوزه های مختلف، تصریح کرد: دولت توسعه مناطق مختلف کشور بویژه نقاط محروم و کمتر توسعه یافته را وظیفه خود می داند.
معاون امور مجلس رئیس جمهوری ادامه داد: دولت دوازدهم بر اساس عقلانیت و مشی اعتدال و با واقع بینی و رعایت حقوق شهروندی اصل توسعه متوازن را با برنامه ریزی های قابل اجرا در دستور کار خود دارد.
امیری، سه و نیم برابر شدن ارائه خدمات سلامت به روستائیان، افزایش ۲۶ درصدی تخت های بیمارستان، احداث و بهره برداری از ۱۳۰ بیمارستان، رشد ۳۲ درصدی تولید نفت و ۴۳ درصدی میعانات گازی، رشد ۶۱ درصدی گاز رسانی به روستاها بویژه مناطق محروم و مرزی و راه اندازی واحدهای تولیدی و برابری برداشت از میدان های نفتی و گازی مشترک را از مهمترین دستاوردهای دولت یازدهم برشمرد.
وی ابراز امیدواری کرد که در سایه تلاش و همدلی همه مدیران، نمایندگان مجلس و پیگیری استاندار گلستان، این استان با حضور فرزندان شایسته اقوام و مذاهب مختلف ساکن در آن هر روز شاهد رشد و شکوفایی باشد.
بیمارستان ۶۴ تختوابی مراوه تپه که تخت های آن تا ۱۰۰ مورد قابل افزایش است در زمینی به مساحت سه هکتار با زیربنای پنج هزار و ۸۶۵ مترمربع و اعتبار اولیه ۲۸۰ میلیارد ریال احداث می شود.
شهرستان مرزی مراوه تپه با افزون بر ۶۰ هزار نفر جمغیت در منتهی الیه شرق استان گلستان واقع است.
استان گلستان مرکب از اقوام؛ مذاهب و نژادهای مختلف نزدیک به ۱٫۹ میلیون نفر جمعیت در سطح ۱۴ شهرستان دارد.

 

گروه خبر تورکمن‌نیوز

https://telegram.me/TurkmensNews

منبع: irna.ir

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۳:۵۰

۰۹ شهریور ۱۳۹۶

کد خبر :

864

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک