مقدمات آزادی ۱۹ زندانی جرائم غیر عمد استان گلستان فراهم شداخبار استانی- ترکمن نیوز- رئیس کل دادگستری گلستان گفت: با پرداخت بدهی ۴۰۰ میلیونی مقدمات آزادی زندانیان جرائم غیر عمد فراهم شد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران، رئیس کل دادگستری گلستان که ریاست هیئت امنای ستاد دیه استان را نیز بر عهده دارد در جلسه ستاد دیه استان گفت: مقدمات آزادی ۱۹ زندانی جرائم غیر عمد دیگر فراهم شد که مجموع بدهی این افراد ۴۰۰ میلیون تومان بود و با پادرمیانی ستاد دیه و مددکاران زندان، نیمی از این مبلغ را طلبکاران بخشیدند.

وی افزود: بخشی از پول باقیمانده را خود زندانیان پرداختند و بخشی هم از محل اعتبارات ستاد دیه و مشارکت خیرین استان تامین شد.

هاشمیان با قدردانی از مشارکت مردم برای کمک به آزادی زندانیان دیون مالی و جرایم غیرعمد گفت: از ابتدای امسال ۶۷ نفر از محکومان دیون مالی و جرایم غیرعمد با کمک مردم از زندان آزاد شده اند.

وی افزود: کسانی که علاقمند به مشارکت در این امر خداپسندانه هستند می‌توانند کمک‌های خود را به شماره حساب ۰۱۰۶۰۰۲۹۷۵۰۰۵ یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۳۸۴۳۹ به نام ستاد دیه استان نزد بانک ملی، واریز کنند.

۴۳۳ محکوم دیون مالی و جرایم غیرعمد استان چشم به راه کمک خیران برای آزادی هستند.

از ابتدای امسال تا کنون ۶۷ نفر با مشارکت خیرین و گذشت شاکیان از زندان آزاد شده اند.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

منبع: yjc.ir

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۱۸

۰۷ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

29876

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک