مقام پنجم مشترک به والیبالیست های گلستان رسیدوالیبال– ترکمن نیوز- تیم های ملی ‘الف و ب’ والیبال ساحلی ایران با ترکیبی از ۴ بازیکن گلستانی با قبول شکست در مرحله یک چهارم نهایی تور جهانی تک ستاره سامسون ترکیه به مقام پنجم مشترک بسنده کردند.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران، حسین مقدم راد دبیر هیات والیبال گلستان گفت: دور یک چهارم نهایی این رقابتها با جدال ایران الف با ترکیب عبدالرحمن رئوفی و حامد میرزاعلی مقابل تیم اتریش آغاز شد که در پایان نماینده اروپا با نتیجه دو بر یک بر ملی پوشان گلستانی را شکست داد.
بهمن سالمی و آرش وکیلی در قالب تیم ب ایران نیز در این مرحله به مصاف تیم چک رفتنند که با نتیجه دو بر یک بازی را واگذار کردند و به همراه تیم الف ایران به مقام پنجمی و جایزه ۳۰۰ دلاری این مسابقات دست یافتند.
این مسابقات آماده سازی برای رقابت های آسیایی جاکارتا محسوب می شود.
رقابت های تورنمنت بین المللی تک ستاره سامسون ترکیه از روز پنجشنبه آغاز شد، اما تیم های ایران در جدول اصلی مسابقات خود را از روز جمعه برگزار کردند.
این رقابت ها امروز یکشنبه نیز ادامه دارد.
گلستان از قطب های ورزش والیبال ساحلی محسوب می شود و شاکله اصلی تیم های ملی در رده های سنی مختلف از بازیکنان این استان تشکیل شده است.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

منبع: irna.ir/golestan

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۲۷

۰۷ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

29791

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک