نفرات برتر چهل‌ویکمین دوره مسابقات قرآن کریم استان گلستان 300x192 - معرفی نفرات برتر چهل‌ویکمین دوره مسابقات قرآن کریم استان گلستاناخبار استانی – ترکمن نیوز- چهل یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در مرحله استانی با معرفی نفرات برگزیده به کار خود پایان داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان در مراسم اختتامیه مسابقات قرآنی که در سالن خلیج فارس دانشگاه منابع طبیعی گران برگزار شد، اظهار داشت: سعی ما این بود مسابقات امسال از لحاظ کیفی در سطح بالاتری باشد چرا که استان گلستان به لحاظ ظرفیت قرآنی بالا و دارا بودن موسسات و فعالان قرآنی برتر باید مسابقاتی در این سطح کیفی برگزار کند.

حجت الاسلام سیف الله سهرابی افزود: امسال نزدیک به ۶۵۰۰ نفر از خواهران و برادران از اهل تسنن و تشیع در مرحله شهرستانی در رشته های اذان،دعاخوانی،حفظ ۵، ۱۰، ۲۰ و حفظ کل و همچنین ترتیل و تحقیق قران شرکت کردند که از این تعداد نزدیک به ۳۰۰ نفر به مرحله استانی راه یافتند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان ادامه داد: از این تعداد در هر رشته در مرحله استانی ۳ نفر در مرحله استانی برگزیده شدند که نفر نخست به مرحله کشوری راه می‌یابد.

وی گفت: امیدواریم برگزاری این‌گونه مسابقات زمینه‌ای باشد برای اینکه بتوانیم قرآن را سرلوحه کارهای و زندگی خود قرار دهیم.

در پایان نیز از نفرات برگزیده در بخش‌های مختلف قرانی تقدیر شد.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

منبع : tasnimnews.com

انتشار دهنده : Yaprak
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۴۳

۲۱ تیر ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک