معدوم شدن 300 کیلوگرم گوشت فاسد در گنبدکاووس گنبدکاووس-ترکمن نیوز- فرمانده هنگ مرزی اترک گلستان از کشف دو لاشه گاو تلف شده با وزن تقریبی ۳۰۰ کیلوگرم و معدوم شدن آن در یکی از روستاهای گنبدکاووس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، سرهنگ محمدرضا سراوانی گفت: این دو لاشه ابتدا از روستای مرزی ‘تنگلی’ به آق قایه بخش مرکزی گنبدکاووس برای فروش به یک واحد تولیدی منتقل شده بود.
به گفته وی، این لاشه ها پس از دو بار خرید و فروش توسط متخلفان و تلاش آنان برای استفاده و عرضه به مراکز غذایی در نهایت به دلیل بوی بد و فساد گوشت در حاشیه رودخانه این روستا رها شده است.
سرهنگ سراوانی اضافه کرد: ماموران پاسگاه مرزی پل پس از اطلاع از موضوع، لاشه ها را پیدا و با تایید فاسد بودن آن توسط کارشناسان دامپزشکی با حفر گودالی مدفون شد.
وی تصریح کرد: براساس دستور مقام قضایی چهار نفر در رابطه با حمل و فروش این دو لاشه ،شناسایی و دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شدند.
به گفته وی، با گزارش مردمی و اقدام به موقع به مرزبانی از ورود گوشت این لاشه ها به چرخه غذایی مردم جلوگیری شد.
فرمانده هنگ مرزی اترک گلستان همچنین از بروز دو حادثه واژگونی خودرو در ۲۴ ساعت گذشته در جاده های بخش داشلی برون گنبد خبر داد و گفت: در این دو سانحه که به دلیل خواب آلودگی، سرعت غیرمجاز و ناتوانی در کنترل خودرو رخ داده، سه نفر مصدوم شده اند که برای درمان به بیمارستان شهید مطهری این شهرستان منتقل شدند.

 

منبع: ایرنا

لینک عضویت در کانال

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۱۱

۰۷ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

29862

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک